środa, 12 lutego 2020

Odkryj prawdę o Brahmsie

Kolejny przerażający rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze. Katie Holmes, gwiazda takich filmów, jak „Batman – Początek”, „Nie bój się ciemności” czy „Telefon”, w nowym filmie specjalisty od naszych najbardziej mrocznych koszmarów. „Brahms: The Boy 2” wejdzie na ekrany kin już 28 lutego.


Traumatyczne przeżycie sprawia, iż szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka stanowi krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami doświadczanymi przez Jude'a oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu to zwiastuny tego, co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich…

Czasem pomocna dłoń zaciska się na Twoim gardle.
„Brahms: The Boy 2”

premiera: 28 lutego 2020
reżyseria: William Brent Bell („The Boy”, „Demony”) 
obsada: Katie Holmes („Batman  Początek”, „Cudowni chłopcy”, „Jack i Jill”, „Nie bój się ciemności”, „Telefon”), Ralph Ineson („Strażnicy galaktyki”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, „Player One”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”), Owain Yeoman („Snajper”, „Troja”)
gatunek: horror
produkcja: USA 2019

zobacz zwiastun: