piątek, 20 grudnia 2019

Michał Milowicz dał się oskubać! Magia na planie filmu „Futra z misia”

Policjanci poszukują mężczyzny, który kilka dni temu w jednej z galerii handlowych w Gdańsku ukradł zegarek warty 144 tysiące złotych. Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja. Wydaje się jednak, że udało się już rozwikłać tę zagadkę...


Podobną kradzież zarejestrowały bowiem kamery. Na planie filmu Futra z misia” znany iluzjonista Y tak oczarował Michała Milowicza, że ten nawet nie zorientował się, iż z ręki zniknął mu zegarek.

nowy dowód w tej sprawie:


Film Futra z misia” pojawi się w kinach w całej Polsce już 25 grudnia 2019.

zwiastun:


premierowe fragmenty filmu:reżyseria: Michał Milowicz i Kacper Anuszewski

obsada: Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz, Sławomir Zapała, Izabella Miko, Krzysztof Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska, Edward Linde-Lubaszenko, Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka, Jacek Kopczyński, Krzysztof Kiersznowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Marek Siudym, Grażyna Zielińska

gatunek: komedia

produkcja: Polska 2019

dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Obsada kultowej komedii Chłopaki nie płaczą powraca! Plejada gwiazd w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty trafiającego w samo serce gangsterskich porachunków.

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie sto dwadzieścia kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”...

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka. Jedyny taki koncert tylko we Wrocławiu!

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to jedyny taki koncert w Polsce. Występ odbędzie się 11 października 2020 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Bilety sprzedają się w tak niesamowitym tempie, że jeżeli chcecie wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, musicie pospieszyć się z zakupem wejściówek!

Nowe skecze z udziałem tak kultowych postaci, jak Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Czegoś takiego na polskiej scenie kabaretowej dotychczas nie było! 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową, ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. 

Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo – obiecują organizatorzy, czyli przedstawiciele agencji Qualitim –  Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem i dużą dozą improwizacji i nowości.

Tradycyjnie kabaretowi towarzyszyć będzie na scenie zespół Żarówki, odpowiedzialny za odsłonę audialną. A wśród wielu zagadek i znaków zapytania jedno jest pewne: na takich urodzinach jeszcze nigdy nie byliście!

Neo-Nówka na swoje święto wybrała rodzinny Wrocław. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16. Bilety nabędziecie, klikając tutaj.