poniedziałek, 16 września 2019

Koncert „Piosenki z drugiej ręki” w Warszawie już za dziewiętnaście dni!

Trasa „Piosenki z drugiej ręki” trwa w najlepsze! Po sukcesie telewizyjnej produkcji, wyemitowanej przez telewizję Polsat, rozpoczęło się wyjątkowe tournée obejmujące kilka miast na terenie całej Polski. Pierwszym z przystanków stał się Sopot, gdzie twórcy parodii zawitali 31 sierpnia br., kolejnym z nich będzie natomiast Warszawa. Sławomir, Letni, Chamski Podryw, Cyber Marian, Chwytak & DJ Wiktor, Jano i Łobuzy odwiedzą stolicę już 6 października 2019!

„Piosenki z drugiej ręki” to zupełnie nowa, zaskakująca pomysłem trasa koncertowa, w ramach której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu mistrzów Internetu. Na jednej scenie wystąpią: Letni, Chamski Podryw, Chwytak & DJ Wiktor, Cyber Marian, Na Pełnej oraz gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny, a więc Łobuzy i Sławomir. Najlepszą wizytówką wykonawców są liczby: bohaterów koncertu „Piosenki z drugiej ręki” subskrybują w sieci łącznie prawie 4 miliony osób, a utwory pojawiające się podczas wydarzenia obejrzano dotąd ponad 150 milionów razy. Po raz pierwszy w historii na największych scenach w Polsce wystąpią najważniejsze gwiazdy YouTuba w wybuchowej mieszance najpopularniejszych parodii.

Każdy z koncertów stanowi okazję, by bawić się przy parodiach hitów Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana czy Akcentu. Zabrzmi między innymi kultowa „Pomidorowa” (53 miliony wyświetleń) Letniego, Chamskiego Podrywu, „Das Maluch” (13 milionów wyświetleń) w wykonaniu Cyber Mariana czy „Ja jem kebaba” autorstwa Na Pełnej (18 milionów wyświetleń). Swoje zabawne odsłony hitów przedstawi także człowiek z kartonem na głowie, czyli Chwytak & DJ Wiktor, oraz równie znany w sieci zespół Jano. Będą też premiery udowadniające, jak doskonale w parodiach czują się Łobuzy czy Sławomir.

Od paru lat miarą sukcesu odnoszonego przez hity polskie i zagraniczne jest nie tylko liczba wyświetleń na YouTubie, ale też zaangażowanie fanów i jakość powstających parodii. Przepis jawi się jako genialnie prosty: przerobić przebój tak, żeby był bardzo śmieszny, nakręcić „wstrząsający” teledysk i umieścić efekt tych działań w sieci. Popularność powstałych nagrań często dorównuje oryginałom, a twórcy stają się częścią popkultury. Rzadko jednak wychodzą ze swojego cyfrowego świata. Teraz, dzięki trasie koncertowej „Piosenki z drugiej ręki”, będziecie mogli poznać ich bliżej oraz zobaczyć i posłuchać, jak utwory słuchane dotychczas jedynie za pośrednictwem komputera czy komórki prezentują się na żywo przed wielotysięczną publicznością. Hity Internetu, królowie YouTuba, mistrzowie parodii razem na jednej scenie. Tego po prostu nie można przegapić!

Impreza odbędzie 6 października 2019 na warszawskim Torwarze. Start o godzinie 18. Bilety i wszelkie pozostałe informacje dostępne są stronie www.pzdr.tv.

Roztańczony PGE Narodowy już za cztery dni!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja najgłośniejszej dyskoteki w Polsce! Już 21 września br. stolica naszego kraju stanie się ponownie stolicą muzyki tanecznej. W ramach wydarzenia pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy w Warszawie zaprezentują się: Sławomir, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Akcent, Boys, Miły Plan, Cleo, Daj To Głośniej... i wielu, wielu, wielu innych!

Na Stadionie Narodowym wystąpią niezliczone gwiazdy jaśniejące na roztańczonym niebie. Swoje najpopularniejsze przeboje zaprezentują tacy wykonawcy, jak: SławomirMichał WiśniewskiDawid KwiatkowskiAkcentBoysMiły PlanCleoDaj To GłośniejBraveGolec uOrkiestraGromeeMigWeekendAfter PartyLong & JuniorBorys LBDD-Bomb, ExaitedŁobuzyJorrgusDefis, ExtazyTop GirlsNewsCamasutraLuka Rosi czy Dejw. Jeżeli dance to Waszego życia sens, po prostu nie może Was tam zabraknąć! 

Bilety dostępne są na stronie eBilet. Spieszcie się, ponieważ wejściówek zostało coraz mniej!

[RELACJA + DUŻO ZDJĘĆ] Zespół VIDEO wystąpił w Radzyminie i zakończył letnią trasę koncertową

W minioną sobotę, tj. 14 września 2019, w Radzyminie w województwie mazowieckim pojawił się zespół VIDEO. O wyjątkowości owego występu świadczyły co najmniej dwa czynniki: każdy z koncertów tej grupy wyróżnia się osobnym rodzajem magii, co mogą potwierdzić liczni fani pochodzący z wszelkich regionów Polski, ale był to też ostatni w tym sezonie przystanek, na jakim zatrzymała się formacja z Wojciechem Łuszczykiewiczem na czele. Nie brakowało wzruszeń, lecz również nadziei na następne audialno-wizualne spotkania.

Chociaż tegoroczna edycja wydarzenia pod hasłem Dni Radzymina odbyła się przy dość niskiej temperaturze, w żadnym razie nie można powiedzieć tego samego o atmosferze stanowiącej całkowite przeciwieństwo pogody. Gorący aplauz rozległ się bowiem już po pierwszych dźwiękach płynących z estrady... a to przecież dopiero początek! Zaprezentowane hity, a zabrzmiało ich mnóstwo,  witano z sympatią i entuzjazmem ze strony zgromadzonej publiczności, razem z wokalistą śpiewającej utwory znane i pokochane przez cały kraj, między innymi „Szminki róż”, „Wszystko jedno”, „Papieros” czy „Ktoś nowy”. Kulminacja pozytywnych emocji nastąpiła zaś w momencie, gdy gitarzysta Bartek Budyń Szymański zaprosił na scenę kilka osób chętnych do wspólnego wykonania jednej z piosenek, a konkretnie „Idę na plażę”. Aż trudno sobie wyobrazić, jak wielkim przeżyciem jest takie doświadczenie, szczególnie dla debiutantów! Oprócz popularnych przebojów autorskich usłyszeliśmy także parę coverów, będących kolejnym uzasadnieniem tezy, że VIDEO posiada niesamowicie szerokie spektrum artystyczne. 


Tuż po półtoragodzinnym show przyszedł czas dla przybyłych widzów. Miłośnicy twórców „Fantastycznego lotu” dostali szansę na zdobycie autografu i pamiątkowego zdjęcia z e swoimi idolami. Ta niezwykła chwila trwała tak długo, aż każdy zainteresowany otrzymał własną cząstkę szczęścia wieńczącego ten niezwykły wieczór.


Jeżeli marzycie o podobnych doznaniach, musicie uzbroić się w cierpliwość. Ponieważ jednak informacje o koncertach będą zamieszczane tutaj na bieżąco, nie ominie Was z pewnością żadna nowość, dzięki której jeszcze bardziej... nakręcicie się na VIDEO!

fot. Paulina Kalinowska

fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska
fot. Paulina Kalinowska