wtorek, 3 września 2019

Koncert „Piosenki z drugiej ręki” w Warszawie

Trasa „Piosenki z drugiej ręki” trwa w najlepsze! Po sukcesie telewizyjnej produkcji, wyemitowanej przez telewizję Polsat, rozpoczęło się wyjątkowe tournée obejmujące kilka miast na terenie całej Polski. Pierwszym z przystanków stał się Sopot, gdzie twórcy parodii zawitali 31 sierpnia br., kolejnym z nich będzie natomiast Warszawa. Sławomir, Letni, Chamski Podryw, Cyber Marian, Chwytak & DJ Wiktor, Jano i Łobuzy odwiedzą stolicę już 6 października 2019!

„Piosenki z drugiej ręki” to zupełnie nowa, zaskakująca pomysłem trasa koncertowa, w ramach której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu mistrzów Internetu. Na jednej scenie wystąpią: Letni, Chamski Podryw, Chwytak & DJ Wiktor, Cyber Marian, Na Pełnej oraz gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny, a więc Łobuzy i Sławomir. Najlepszą wizytówką wykonawców są liczby: bohaterów koncertu „Piosenki z drugiej ręki” subskrybują w sieci łącznie prawie 4 miliony osób, a utwory pojawiające się podczas wydarzenia obejrzano dotąd ponad 150 milionów razy. Po raz pierwszy w historii na największych scenach w Polsce wystąpią najważniejsze gwiazdy YouTuba w wybuchowej mieszance najpopularniejszych parodii.

Każdy z koncertów stanowi okazję, by bawić się przy parodiach hitów Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana czy Akcentu. Zabrzmi między innymi kultowa „Pomidorowa” (53 miliony wyświetleń) Letniego, Chamskiego Podrywu, „Das Maluch” (13 milionów wyświetleń) w wykonaniu Cyber Mariana czy „Ja jem kebaba” autorstwa Na Pełnej (18 milionów wyświetleń). Swoje zabawne odsłony hitów przedstawi także człowiek z kartonem na głowie, czyli Chwytak & DJ Wiktor, oraz równie znany w sieci zespół Jano. Będą też premiery udowadniające, jak doskonale w parodiach czują się Łobuzy czy Sławomir.

Od paru lat miarą sukcesu odnoszonego przez hity polskie i zagraniczne jest nie tylko liczba wyświetleń na YouTubie, ale też zaangażowanie fanów i jakość powstających parodii. Przepis jawi się jako genialnie prosty: przerobić przebój tak, żeby był bardzo śmieszny, nakręcić „wstrząsający” teledysk i umieścić efekt tych działań w sieci. Popularność powstałych nagrań często dorównuje oryginałom, a twórcy stają się częścią popkultury. Rzadko jednak wychodzą ze swojego cyfrowego świata. Teraz, dzięki trasie koncertowej „Piosenki z drugiej ręki”, będziecie mogli poznać ich bliżej oraz zobaczyć i posłuchać, jak utwory słuchane dotychczas jedynie za pośrednictwem komputera czy komórki prezentują się na żywo przed wielotysięczną publicznością. Hity Internetu, królowie YouTuba, mistrzowie parodii razem na jednej scenie. Tego po prostu nie można przegapić!

Impreza odbędzie 6 października 2019 na warszawskim Torwarze. Start o godzinie 18. Bilety i wszelkie pozostałe informacje dostępne są stronie www.pzdr.tv.

Roztańczony PGE Narodowy 2019. Plejada gwiazd w Warszawie!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja najgłośniejszej dyskoteki w Polsce! Już 21 września br. stolica naszego kraju stanie się ponownie stolicą muzyki tanecznej. W ramach wydarzenia pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy w Warszawie zaprezentują się: Sławomir, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Akcent, Boys, Miły Plan, Cleo, Daj To Głośniej... i wielu, wielu, wielu innych!

Na Stadionie Narodowym wystąpią niezliczone gwiazdy jaśniejące na roztańczonym niebie. Swoje najpopularniejsze przeboje zaprezentują tacy wykonawcy, jak: Sławomir, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Akcent, Boys, Miły Plan, Cleo, Daj To Głośniej, BraveGolec uOrkiestra, Gromee, Mig, Weekend, After Party, Long & JuniorBorys LBDD-Bomb, Exaited, ŁobuzyJorrgus, Defis, Extazy, Top Girls, News, Camasutra, Luka Rosi czy Dejw. Jeżeli dance to Waszego życia sens, po prostu nie może Was tam zabraknąć! 

Bilety dostępne są na stronie eBilet. Spieszcie się, ponieważ wejściówek zostało coraz mniej!