niedziela, 7 kwietnia 2019

Michał Masłoń z teledyskiem do singla „Tysiąc mil”

Michał Masłoń zaprezentował teledysk do singla  „Tysiąc mil”. Ów utwór stanowi zapowiedź albumu, który ukaże się jesienią tego roku. 

Produkcją, reżyserią i scenariuszem zajął się zdolny angielski aktor i twórca filmowy Darren Bransford. Główne role w klipie zagrali Justyna Świerczyńska oraz Dawid Czupryński, znany zarówno z popularnego serialu „Na Wspólnej”, jak i z docenionej przez widzów i krytyków sztuki teatralnej „Jaskiniowcy.Na pytanie, jakie przesłanie niesie ze sobą piosenka „Tysiąc mil”, Michał odpowiada krótko: Dobre wspomnienia łączą ludzi na zawsze. Trzeba tylko sobie to uzmysłowić. To one są naszą siłą i jedyną szansą na poradzenie sobie w nieciekawych momentach.  To dzięki nim jesteśmy w stanie przebaczać i kochać dalej. I o tym jest ta piosenka. O przebudzeniu i opamiętaniu.

Michał Masłoń to wokalista i autor tekstów. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w latach 2007-2009 solista międzynarodowej grupy 12 Tenorów. Koncertował w wielu miastach Europy, był zapraszany na gościnne występy między innymi do Londynu, Dublina, Rzymu, Bolonii, Berlina i  Neapolu. W roku 2015 w wielu rozgłośniach radiowych można było usłyszeć jego przebój „Bezdomne serce”, zajmujący wysokie pozycje na regionalnych listach przebojów. Obecnie pracuje nad pierwszą płytą studyjną, której premiera odbędzie się jesienią bieżącego roku.

zajrzyj po więcej: