czwartek, 31 stycznia 2019

[PREMIERA] #Rozmówka z... Sarą Jaroszyk | odcinek 49 | + KONKURS

Zapraszamy do obejrzenia 49. odcinka cyklu wywiadów ,,#Rozmówka z...”, w którym Tomasz Ochota rozmawia z artystami na tematy czysto muzyczne.
__________________________
Tym razem gościem najnowszego odcinka jest Sara Jaroszyk, która niedawno wypuściła swój drugi album, zatytułowany „Światłocienie”. Płytę promują dwa single: „DNC” oraz ƒ„Avalon”.
______________________________

______________________________

gość: 
Sara Jaroszyk

Facebook: 
YouTube:
Instagram:
______________________________

prowadzący: Tomasz Ochota


Facebook:

https://www.facebook.com/tomaszochotarozmowka/
Instagram:
https://www.instagram.com/tomaszochota/
Snapchat:
https://www.snapchat.com/add/tomaszochota
______________________________

UWAGA, KONKURS!

Do wygrania jest album „Światłocienie” Sary Jaroszyk z autografem! Co trzeba zrobić, aby wygrać? Odpowiedz w  komentarzu na fanpage'u Tomasza Ochoty na pytanie z wywiadu, a następnie udostępnij u siebie na Facebooku link https://youtu.be/wgXdEIFBkVc z podpisem #sarajaroszykkonkurs. Pamiętaj, aby post był publiczny. Konkurs trwa do 7 lutego. Powodzenia!
______________________________
fot. Baz Toth

Kazik & Kwartet ProForma w NCK

KAZIK & KWARTET PROFORMA – koncert
8 lutego (piątek), g. 19.00 , Scena NCK

Na program koncertu składają się piosenki Stanisława Staszewskiego oraz kilka utworów Kazika rzadko, bądź też nigdy nie wykonywanych na żywo. Artyści przygotowali także niespodzianki dla publiczności, czyli utwory z solowych płyt Kazika oraz klasyki punk rocka i piosenki autorskiej.

Kazik Staszewski jest kultową i legendarną postacią polskiej sceny muzycznej, twórcą i inicjatorem wielu projektów muzycznych. W 2012 roku został zaproszony do współpracy z Kwartetem ProForma, z którym nagrał kilkanaście piosenek. Z zamierzenia jednorazowe wydarzenie przerodziło się w regularne koncertowanie oraz wydanie dwóch płyt.

Kwartet ProForma to jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a być może i na świecie, obecnie koncentruje się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności ma w repertuarze własne opracowania utworów Jacka Kaczmarskiegotria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński oraz Stanisława Staszewskiego.

wystąpią:
Kazik Staszewski – śpiew
Przemysław Lembicz – gitara, śpiew
Piotr Lembicz – gitary
Wojciech Strzelecki – kontrabas, gitara basowa, śpiew
Marcin Żmuda – instrument klawiszowe, śpiew
Marek Wawrzyniak – perkusja

Bilety dostępne  są w cenie 90 złotych.


zajrzyj po więcej: