poniedziałek, 1 października 2018

Sławomir wystąpi w Toruniu. Koncert na bis!

Król Rock Polo ponownie odwiedzi Toruń! Poprzedni koncert Sławomira, gdyż to właśnie o tym muzyku mowa, cieszył się tak wielkim zainteresowaniem, że twórcę niekwestionowanego hitu zatytułowanego „Miłość w Zakopanem” postanowiono zaprosić tu ponownie. Koncert odbędzie się 28 października br. Liczba dostępnych biletów maleje w zastraszającym tempie, zatem jeśli chcecie usłyszeć na żywo „Megierę” i wszystkie inne największe przeboje, lepiej pospieszcie się z nabyciem wejściówek na wydarzenie!

Mający miejsce 24 lutego br. występ Sławomira w Toruniu okazał się ogromnym sukcesem. W efekcie Agencja Artystyczna TAMADA podjęła decyzję o zorganizowaniu koncertu na bis. Dźwięki takich jak singli, jak „Ty mała znów zarosłaś” czy „Ni mom hektara” zabrzmią w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA przy ulicy Gagarina 37A. Wierni fani wokalisty wiedzą, iż uczestnicy usłyszą także pozostałe utwory z debiutanckiej płyty, czyli „The Greatest Hits”, czekają nas ponadto liczne niespodzianki repertuarowe. Nie możecie tego przegapić!

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19. Bilety nabędziemy za pośrednictwem Agencji Artystycznej TAMADA pod numerem telefonu 501 754 011 oraz w serwisach internetowych biletyna.plKupBilecik.pl Bilety24.pl

Na koncert Sławomira w Toruniu zapraszają: Agencja Artystyczna TAMADA, Festiwal Disco Dance, Gala Disco Polo, AGNEZ Sp z o.o., Jurajski Festiwal oraz, oczywiście, portal Czarno na Czarnym.

zajrzyj po więcej: