czwartek, 23 sierpnia 2018

Sławomir wystąpi w Tarnowie

Wielkimi - może nawet zbyt wielkimi - krokami zbliżają się ostatnie dni wakacji. Nie oznacza to jednak, że końca dobiegają także występy naszych ulubieńców. Wielu muzyków kontynuuje bowiem swoje tournée w ramach jesiennych i zimowych tras koncertowych. Jednym z takich artystów jest Sławomir, który odwiedzi między innymi Tarnów, co nastąpi już 27 września br.

Król Rock Polo zaprezentuje się w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży przy ulicy Gumniskiej 28. Zabrzmią tu wszystkie największe hity wokalisty, takie jak „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Ty mała znów zarosłaś” czy fenomen roku 2017 i 2018 zatytułowany „Miłość w Zakopanem”. Nie zabraknie ponadto niespodzianek repertuarowych, w jakie niezmiennie obfitują koncerty Sławomira i Magdaleny Kajry Kajrowicz oraz towarzyszącego im zespołu Trzymamy się Zapały

Sprawdź, jak wygląda godzinowy rozkład jazdy imprezy:

17.00 - start strefy chill&gastro przed halą
18.00 - otwarcie bram
19.00 - support zespół MUSLE
20.00 - koncert Sławomira
21.30 - małe after party/ zakończenie imprezy.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 18 sierpnia br. Wejściówki nabędziemy w sieci sklepów Al.Capone w Tarnowie, codziennie od godziny 6 do 23. Ich liczba jest ograniczona, więc warto się pospieszyć! Zakupimy je w dwóch wariantach: 
  • I PULA BILETÓW do 31 sierpnia 2018 w cenie 30 złotych za miejsce na trybunie i 40 złotych za miejsce na płycie głównej
  • II PULA BILETÓW od 1 września 2018 w cenie 40 złotych za miejsce na trybunie i 50 złotych za miejsce na płycie głównej.


Na wydarzenie zaprasza Local Event.

zajrzyj po więcej:
wydarzenie na Facebooku