piątek, 8 maja 2020

Piątkowe premiery na platformie Cineman

Jest piątek, jest premiera! Właśnie dziś, tj. 8 maja br., na platformie Cineman pojawiły się bowiem kolejne filmowe nowości. Wszystko po to, by czas spędzony w domu stał się jak najbardziej atrakcyjny.
Przyjaźń, która w czasie wojny połączyła dwóch chłopców, po latach poddana zostaje próbie. Tim Roth, Clive Owen i Magdalena Cielecka w poruszającej opowieści o wielkim geniuszu, ucieczce przed światem i próbie rozwikłania tajemnicy sprzed lat.


Młode małżeństwo odkrywa mroczną tajemnicę swojego nowego domu. Olga Kurylenko w przerażającej opowieści o tym, że czasami największym koszmarem może się okazać spełnione marzenie.   Długotrwała bezsenność, to schodzenie w otchłań piekła, noc po nocy. Dosłownie. Szokujący horror o tym. jak bezsilni jesteśmy w obliczu zła, którego nie potrafimy zrozumieć.

Platforma Cineman dostępna jest w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast. Wymienione tytuły znajdziecie również tutaj: Platforma Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra.

 zajrzyj po więcej:

Współzałożyciel zespołu We Are Polarized z premierą minialbumu „Through the limit”

Właśnie dziś, tj. 8 maja 2020, światło dzienne ujrzał minialbum zatytułowany „Through the limit”. Płytę EP zaprezentował Tomek Graczyk, znany z formacji We Are Polarized. Teraz zaś, pod pseudonimem Grakou, opublikował swój autorski materiał. Żeby poznać szczegóły, oddajmy głos twórcy owego nowego wydawnictwa!

Z tej strony Tomek z zespołu We Are Polarized. Dajemy znać, że mimo zaskakującego, dziwnego czasu, który nastał, trzymamy się nieźle i komponujemy nowy materiał. Przy okazji: dzisiaj pojawia się w muzycznym eterze coś osobistego ode mnie. Pod pseudonimem Grakou ukazała się w sieci EP-ka o tytule „Through the limit”. To stricte elektroniczna, relaksująca (choć z lekkim pazurem na końcu) muzyczno-kosmiczna podróż, której nie brakuje też melancholijnych, syntezatorowych melodii – być może w sam raz na obecny moment pauzy w życiu i zastanowienia nad tym, co tak naprawdę jest ważne i wartościowe? Nie ukrywam inspiracji takimi elektronicznymi guru, jak Vangelis, Jean-Michel Jarre czy Tangerine Dream.