poniedziałek, 2 marca 2020

JoBee Project z teledyskiem do singla „Amber Tears”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładnie 23 lutego 2020, w Internecie ukazał się teledysk do najnowszego singla JoBee Project, „Amber Tears”. Utwór wraz z towarzyszącym mu obrazem stanowi zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami albumu zatytułowanego „The Beginning”.


„Amber Tears” jest sentymentalną podróżą do korzeni. Klip ilustrujący ową piosenkę został zrealizowany w Lubartowie i Kozłówce.


tekst: Joanna Pszczola aka JoBee Project
kompozycja: Joanna Pszczoła, Kwazar
producja muzyczna: Kwazar
miks i mastering: KwazarGagarin Studio

singiel w wersji cyfrowej: https://ffm.to/jobeeamber

Joanna Pszczoła, znana też pod pseudonimem JoBee, to polska wokalistka pochodząca z Lubartowa, a od dziesięciu lat mieszkająca w Brukseli. Właśnie tam, razem ze swoim zespołem JoBee Project, śpiewa jazz, soul, rock, pop i hip-hop. Udziela się ponadto jako prezenterka radiowa w stacji FM Brussel, gdzie od pięciu lat prowadzi swój autorski program.


[RELACJA + WYWIAD] Kabaret Skeczów Męczących wystąpił w Jędrzejowie z programem „Najśmieszniejszy”

W miniony piątek, tj. 28 lutego br., znany i lubiany Kabaret Skeczów Męczących odwiedził Centrum Kultury w Jędrzejowie, by zaprezentować mieszkańcom regionu (i nie tylko!) swój najnowszy materiał, czyli program „Najśmieszniejszy”. Bilety sprzedały się tak szybko, a wydarzenie od początku cieszyło się tak wielkim zainteresowaniem, iż spektakl odbył się tu aż dwa razy w ciągu jednego dnia!

Punktualnie o godzinie 17.30 w wypełnionej po brzegi sali kinowej jędrzejowskiego Centrum Kultury gasną światła i pod efektownym neonem pojawia się jedna druga zespołu: Marcin SzczurkiewiczKarol Golonka. Przedstawiają zgromadzonym widzom prolog obfitujący w wywołujące natychmiastowy aplauz żarty, nie brakuje też barwnych postaci. A to przecież dopiero początek! Do ekipy dołączają Jarosław SadzaMichał TerczKSM rusza zatem pełną parą, by zabrać publiczność do miejsca, gdzie nie liczą się trudy codzienności. Zgodnie z tytułem programu im dalej, tym śmieszniej. Oczywiście szczegółów nie zdradzę, gdyż o nich należy przekonać się na własne oczy i uszy podczas któregoś z występów (sprawdźcie, jakie miejscowości odwiedzi w najbliższym czasie KSM), do czego z czystym sumieniem zachęcam, ale mogę zapewnić Was o jednym: ten kwartet z Kielc to niewysychające źródło tekstów przenikających do języka użytkowego oraz świetne antidotum na gorsze samopoczucie. Uwaga! Kupując bilet, koniecznie zaopatrzcie się w chusteczki, ponieważ będziecie płakać ze śmiechu! A niewykluczone, że również z powodu... cebuli ;).

Życie artystów nie jest proste.
fot. Paulina Kalinowska


Gdy cichnie ostatni żart, przychodzi pora na pamiątkowe zdjęcia z fanami i autografy. Udaje mi się także zamienić kilka słów z chłopakami i bardzo dziękuję za taką opcję! :) Zapis tej rozmowy znajdziecie poniżej. 

zobacz wywiad zrealizowany tuż po pierwszym występie: