poniedziałek, 9 grudnia 2019

Poznaliśmy kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat!

Ujawniono kolejne gwiazdy, które podczas zbliżającej się wielkimi krokami Sylwestrowej Mocy Przebojów pożegnają z nami rok 2019! Do ekipy tej najgorętszej pod słońcem imprezy dołączyli właśnie następujący wykonawcy: Defis, Mikolas Josef i LayZee aka Mr. President.

Wzorem lat poprzednich w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 wystąpią, oczywiście, artyści spoza naszego kraju, a będą to DJ BoBoCaptain Jack, Mikolas Josef, LayZee aka Mr. President i La Bouche. Zaprezentują się też liczni reprezentanci Polski: SławomirMichał SzpakMichał WiśniewskiMaciej MaleńczukEnejFeelFuture FolkCleoDaj To GłośniejMiły PanMigRonnie Ferrari, Defis Long & Junior. W rolę prowadzącego wcieli się między innymi Krzysztof Ibisz.

Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 20 listopada br., marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski zapewnił, że wstęp na imprezę będzie bezpłatny.
W zeszłym roku decyzja o organizacji sylwestra na Stadionie Śląskim była strzałem w dziesiątkę. We wspólnej zabawie uczestniczyły ponad czterdzieści dwa tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna. Jestem przekonany, że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym. Pomoże temu z pewnością przygotowana specjalnie pod obiekt stadionu scena, na której wystąpi szereg gwiazd krajowej i światowej muzyki rozrywkowej – podkreślał marszałek.
Współorganizatorem wydarzenia po raz kolejny są Katowice.
Cieszę się, że to wielkie, zapoczątkowane w Katowicach wydarzenie muzyczne jest kontynuowane. Przez trzy sylwestry bawiliśmy się w Katowicach przed Spodkiem, a od ubiegłego roku wspólnie z marszałkiem  przenieśliśmy tę imprezę tu, na Stadion Śląski, uważając, że to wydarzenie powinno być nieco większe i dedykowane jako śląski i regionalny sylwester – mówił Marcin Krupa.