czwartek, 5 grudnia 2019

[PREMIERA] #Rozmówka z... Mery Spolsky | odcinek 69

Zapraszam do obejrzenia 69 odcinka cyklu wywiadów „#Rozmówka z...”, w którym Tomasz Ochota rozmawia z artystami na tematy czysto muzyczne. 
__________________________
Gościem świeżo opublikowanego, a równocześnie ostatniego, niestety, odcinka jest Mery Spolsky, która opowiedziała między innymi o płycie „Dekalog Spolsky”, kolejnym albumie, projekcie Spolsky oraz o... instagramie. 
______________________________

_____________
gość: Mery Spolsky

Facebook: 
https://www.facebook.com/meryspolsky/
Instagram:
https://www.instagram.com/meryspolsky/
strona oficjalna:
http://www.meryspolsky.pl/
__________
prowadzący: Tomasz Ochota

Facebook:
https://www.facebook.com/tomaszochotarozmowka/
Instagram:
https://www.instagram.com/tomaszochota/
Snapchat:
https://www.snapchat.com/add/tomaszochota
______________________________
fot. Kasia Sochacka

Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat!

Telewizja Polsat ma moc! I w dodatku jest to Sylwestrowa Moc Przebojów. W ramach jednej z najgorętszych imprez w tej części Europy na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpią bowiem takie gwiazdy, jak Sławomir, Michał Szpak, Michał Wiśniewski czy Maciej Maleńczuk! Nie zabraknie ponadto gości zagranicznych. Jakich? Sprawdźcie sami!

Wzorem lat poprzednich w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 wystąpią, oczywiście, artyści spoza naszego kraju, a będą to DJ BoBo, Captain Jack i La Bouche. Zaprezentują się też liczni reprezentanci Polski: Sławomir, Michał Szpak, Michał Wiśniewski, Maciej Maleńczuk, Enej, Feel, Future Folk, Cleo, Daj To Głośniej, Miły Pan, Mig, Ronnie Ferrari i Long & Junior. W rolę prowadzącego wcieli się między innymi Krzysztof Ibisz.

Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 20 listopada br., marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski zapewnił, że wstęp na imprezę będzie bezpłatny.
W zeszłym roku decyzja o organizacji sylwestra na Stadionie Śląskim była strzałem w dziesiątkę. We wspólnej zabawie uczestniczyły ponad czterdzieści dwa tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna. Jestem przekonany, że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym. Pomoże temu z pewnością przygotowana specjalnie pod obiekt stadionu scena, na której wystąpi szereg gwiazd krajowej i światowej muzyki rozrywkowej – podkreślał marszałek.
Współorganizatorem wydarzenia po raz kolejny są Katowice.
Cieszę się, że to wielkie, zapoczątkowane w Katowicach wydarzenie muzyczne jest kontynuowane. Przez trzy sylwestry bawiliśmy się w Katowicach przed Spodkiem, a od ubiegłego roku wspólnie z marszałkiem  przenieśliśmy tę imprezę tu, na Stadion Śląski, uważając, że to wydarzenie powinno być nieco większe i dedykowane jako śląski i regionalny sylwester – mówił Marcin Krupa.