wtorek, 19 listopada 2019

Projekt sedguy z lyric video do singla „Królik”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładnie 15 listopada br., w Internecie pojawił się kolejny utwór projektu sedguy. Piosence „Królik”, gdyż o niej właśnie mowa, towarzyszy lyric video. To drugi po „Słońcu” singiel tego wykonawcy. 

Pewnego dnia w pewnej piwnicy niedzielny grajek spotkał się z reżyserem filmowym uzbrojonym w komunijną kamerę VHS. Tak powstało lyric video do „Królika”, drugiego singla sedguy. Oto krótki prolog do dłuższej, barwnej historii. By ją poznać, wystarczy kliknąć przycisk play!


Jednoosobowy projekt sedguy stanowi wypadkową licznych doświadczeń zebranych podczas grania w różnych formacjach muzycznych. Jak mówi sam twórca, choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa. Pod tym tajemniczym pseudonimem kryje się Piotr Kazimierczuk, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent, dotychczas udzielający się, między innymi, w następujących grupach: Wilson Square (płyta wydana nakładem Mystic Production i zawierająca nagranie „People in love” będące piosenką dnia w radiowej Trójce, Open'er Festival, występ na Torwarze jako suport Roxette), Weeping Birds (Open'er Festival, Jarocin Festival) i Confetti (Festiwal Fama).

zajrzyj po więcej: