środa, 13 listopada 2019

VI edycja „Paczuszki dla Maluszka”. Finał akcji z Wojtkiem Łuszczykiewiczem!

O tym, że Pomaganie Jest Fajne, wie chyba każdy z nas. Jednak nadarza się właśnie świetna okazja, aby to chwytliwe hasło zastosować w praktyce. Trwa bowiem kolejna, szósta już edycja akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Jej finał zaplanowano na 15 grudnia br., a gościem specjalnym wydarzenia będzie... Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu VIDEO!

Wojtek Łuszczykiewicz, gość specjalny finału akcji

Grudniowe spotkanie charytatywne zostanie przygotowane w restauracji Chilli w Zelowie. Przeznaczeniem inicjatywy jest podarowanie osiemdziesięciu paczek dla osiemdziesięciu dzieciaków z rodzin wielodzietnych i ubogich pochodzących z województwa łódzkiego oraz z domów dziecka.

W trakcie „Paczuszki dla Maluszka” zapewniamy moc atrakcji. To będzie prawdziwe szaleństwo! – obiecują organizatorzy – Wraz z aniołkami puścimy wodzę fantazji podczas wspólnej zabawy i kolędowania! Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzył nas pan Tomasz Jachymek, burmistrz Zelowa, oraz za objęcie patronatem honorowym naszego szczytnego celu. Aby jednak impreza mogła dojść do skutku w zaplanowanym dniu, nie obędzie się bez Waszego wsparcia! Nie myślimy tylko o wsparciu szeroko pojętnych gwiazd i celebrytów, ale przede wszystkim myślimy o Was!

Pomóc może każdy. Należy tylko przygotować kilka darów, jakimi są między innymi nowe ubrania, zabawki żywność, słodkość czy przybory szkolne. Potrzebne są wyłącznie drobiazgi, żeby okazać wielkie serce!