czwartek, 31 października 2019

„Grad” i „Mięso” Dawida Kwiatkowskiego w nowych aranżacjach

31 maja tego roku światło dzienne ujrzał album Dawida Kwiatkowskiego „13 grzechów niczyich”. Spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów i dotarł do drugiego miejsca wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Premierze krążka towarzyszyła trasa POP UP TOUR, w ramach której wokalista odwiedził Warszawę, Kraków, Gdynię, Wrocław i Białystok. Co więcej, Dawid postanowił zaskakiwać swoich słuchaczy na każdym etapie promocji tego materiału. Tak jest i teraz, gdy jednego dnia ukazały się odświeżone aranżacje aż dwóch piosenek z „13 grzechów niczyich”.


„Mięso” zostało zarejestrowane na nowo w ramach live sesji, dzięki czemu zyskało mocny charakter z rockowym pazurem. W trakcie owego nagrania Dawidowi towarzyszył jego stały skład koncertowy. Efekty można usłyszeć w serwisach cyfrowych oraz zobaczyć na YouTube, podobnie jak w przypadku drugiej zaprezentowanej nowości.


„Grad” został zremiksowany przez duet producencki Audiosoulz, czyli przez autorów hitu „Dancefloor” podbijającego stacje radiowe w Polsce i Rosji, utwór ten pojawił się także w TOP100 globalnego Shazzam.


Limitowana edycja najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób i naprawdę warto posiadać w swojej kolekcji fizyczne wydanie.

zajrzyj po więcej:


WURST na dwóch koncertach w Polsce! Wokalista odwiedzi Kraków i Warszawę

Po wielkim sukcesie na Eurowizji odniesionym kilka lat temu, multiplatynowej sprzedaży debiutanckiego albumu „Conchita” i złotej płycie za projekt „From Vienna With Love” austriacki wokalista Tom Neuwirth odkrywa swoje nowe wcielenie i prezentuje się światu jako WURST. 

W tym kolejnym, electro-popowym wydaniu chce pokazać swoją męską stronę. Opublikowane 25 października 2019 wydawnictwo „T.O.M  Truth Over Magnitude” ma wyznaczać całkowicie odmieniony wymiar w karierze artysty.

Na trasę „Truth Over Magnintude  Tour 2020” wokalista wraz z zespołem przygotował odświeżone, elektroniczne wersje swoich piosenek, chcąc nadać występom nowoczesne, inne spektrum. Czekają na nas taneczne dźwięki oraz mocny beat!

„Wcześniej chciałem być Celine Dion i po wygranej na Eurowizji stałem jak grzeczna żona prezydenta. Teraz jednak robię nareszcie muzykę, której też chętnie słucham i nie mogę się doczekać, kiedy zabiorę moich fanów w mój nowy muzyczny wszechświat.”

WURST w Polsce:

3 lutego 2020 | Kraków | Klub Kwadrat

4 lutego 2020 | Warszawa | Klub Hybrydy

Sprzedaż biletów rozpoczęła się właśnie dziś, tj. 31 października br., o godzinie 9. Wejściówki w wersji klasycznej oraz zaproszeniem na meet&greet można nabyć na stronie sieci Eventim, klikając tutaj. Organizatorem koncertów jest FKP Scorpio.