czwartek, 26 września 2019

Koncert „Łączy nas muzyka” Radia Złote Przeboje i J&J Musicart

Radio Złote Przeboje i J&J Musicart zapraszają na wyjątkowy koncert pod nazwą „Łączy nas muzyka”. W piątek, 22 listopada 2019, w warszawskim klubie Stodoła swoje największe przeboje zaśpiewają Kombii, De Mono, Patrycja Markowska oraz gość specjalny, czyli Grzegorz Markowski. Bilety na to wydarzenie trafiły właśnie do sprzedaży!

Patrycja Markowska oraz zespoły Kombii i De Mono to bohaterowie tegorocznej kampanii wizerunkowej stacji Radio Złote Przeboje, prowadzonej pod hasłem „Tylko dobra muzyka”. Już w listopadzie br. wymienieni artyści oraz gość specjalny imprezy w osobie Grzegorza Markowskiego zaprezentują się podczas koncertu Radia Złote Przeboje „Łączy nas muzyka”. Za produkcję występu odpowiada agencja J&J Musicart.

Bilety w cenie od 59 złotych są dostępne na stronach goingapp.pl, eBilet.pl i Stodola.pl. Wystarczy kliknąć TUTAJ, by nabyć jedną z wejściówek! Bezpłatne zaproszenia na koncert będzie można również wygrać w konkursach rozgrywanych na antenie Radia Złote Przeboje.

zajrzyj po więcej:
 

 
 
 
 
 
 

Luxuria Astaroth i Mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk w nowym klipie Soboty i Kruchego

Zaledwie kilkanaście godzin temu, a dokładnie 25 września br., wytwórnia Soul Records, we współpracy z Flow Productions, zaprezentowała gwiazdorsko obsadzony teledysk do utworu „Pełno myśli”. To najnowszy singiel Kruchego z grupy The Ostprausters z gościnnym udziałem Soboty. Singiel jest zapowiedzią albumu „Scarface”. 

Za warstwę muzyczną utworu odpowiada tu Doon, a także ekipa Crackhouse. Refren zaśpiewał utalentowany Wiktor Dyduła. W klipie udział wzięły trzy nietuzinkowe kobiety: Joanna Jędrzejczyk (mistrzyni świata Muay Thai i gwiazda Federacji UFC), Zusje, czyli Luxuria Astaroth (modelka i wokalistka) i Nielle Diarra (partnerka Soboty). Zdjęcia  nakręcono w zjawiskowym Zamku Ryn, a za produkcję wideo odpowiada Soulgang Productions.


zajrzyj po więcej: