środa, 11 września 2019

Bronka z teledyskiem do singla „Cisza”

W miniony wtorek, tj. 10 września br., na platformach streamingowych i w serwisie YouTube odbyła się premiera kolejnego singla Dominiki Szcześniak, znanej już szerokiej publiczności pod pseudonimem Bronka. Piosence „Cisza”, gdyż o niej właśnie mowa, towarzyszy teledysk.


Bronka Szcześniak rozpoczęła karierę muzyczną w wieku czternastu lat, prezentując singiel „Nie jesteś sam”. Następnie założyła zespół Soul Eyes, z którym zdobyła wiele wyróżnień. Ta młoda wokalistka jest też autorką tekstów i aranżacji oraz  songwriterką w Delphy Records i gitarzystką w prestiżowym kwartecie damskim wykonującym akustyczne aranżacje. W wolnych chwilach tworzy muzykę do spektakli teatralnych. Możecie kojarzyć ją również z pierwszej edycji programu „All together now” emitowanego w telewizji Polsat. Najnowszy utwór Bronki, „Cisza”, opowiada o pustce dzielącej dwie osoby zastanawiające się, czy warto trwać w relacji i czy to wszystko nadal ma sens...Praca nad utworem i teledyskiem była dla mnie czasem radosnym, ale także pełnym wielu wyrzeczeń, dlatego tak bardzo chcę podzielić się z Wami końcowym efektem – mówi wokalistka.

zajrzyj po więcej:


ADMINISTRATORR z teledyskiem do singla „Kofeina plus strach”

Zaledwie kilka dni temu, tj. 2 września br., w Internecie ukazał się klip do najnowszego utworu ADMINISTRATORRA. Piosenka „Kofeina plus strach”, gdyż o niej właśnie mowa, to singiel promujący wydaną nakładem Marmolada Records płytę „Czy”.

ADMINISTRATORR to pseudonim artystyczny Bartosza Marmola, który w 2009 roku powołał do życia zespół grający alternatywnego rocka. Początkowo projekt miał mieć charakter studyjny i jednorazowy, a pomyślany był jako ścieżka dźwiękowa do tomiku opowiadań Administratorra, „Opowiadania w kaftanie”. W takim oto celu jesienią 2009, w studiu Serakos zrealizowano nagrania składające się na debiutancki album ADMINISTRATORRA, „Piosenki w kaftanie”, opublikowanego w 2010 roku pod szyldem Jimmy Jazz Records. ADMINISTRATORR przerodził się z czasem w solowy projekt Marmola, tworzącego swoją muzykę i teksty. W 2013 roku ADMINISTRATORR zaprezentował swoje drugie wydawnictwo, „Powierzchnie wspólne”, również wydane przez Jimmy Jazz Records pod patronatem medialnym radiowej Czwórki. W kolejnym roku Administratorr zwiesił czasowo działalność, a Marmol zajął się prowadzeniem dwóch innych projektów: „Administratorr Electro” oraz „Lesław i Administratorr – Piosenki o Warszawie”. Administratorr wrócił do gry 2018 roku, kiedy to Marmol wszedł ponownie do studia Serakos i rozpoczął pracę nad materiałem na trzecią płytę. W lipcu tamtego roku przedstawił utwór „Bal Samotnych Ciał”, będący ówcześnie zapowiedzią reaktywacji zespołu. Na przełomie lat 2018/2019 Marmol zawitał ponownie do studia Serakos, a wyniki tych działań zawarte zostały na trzeciej płycie „Czy”, która ukazała się 30 sierpnia 2019 nakładem wytwórni Marmolada Records.zajrzyj po więcej: