środa, 28 sierpnia 2019

POP Arena – 80's Festival za dziewięć dni! Fancy, Thomas Anders, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy w Lublinie!

Uwaga, ostatnia prosta! Od wydarzenia pod hasłem POP Arena  80's Festival, jedynego takiego w Polsce koncertu organizowanego w roku bieżącym, dzieli nas bowiem zaledwie dziewięć dni! 7 września 2019 na Arenie Lublin pojawią się gwiazdy światowego formatu: Fancy, Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy. Czy macie już bilety? Jeżeli nie, nabądźcie je czym prędzej, gdyż zostało ich niewiele, a tej imprezy po prostu nie możecie przegapić!

We wrześniu 2019 roku Lublin ponownie stanie się muzyczną stolicą Polski. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”, który jest operatorem stadionu Arena Lublin, zaprasza mieszkańców regionu  i nie tylko!  do świata muzyki na najwyższym, światowym poziomie. 7 września 2019 roku na lubelskim stadionie odbędzie się występ w ramach kolejnej edycji świetnie przyjętej przez publiczność imprezy pod nazwą POP Arena. Tym razem przeniesiemy się w podróż do lat 80. Na scenie Areny Lublin pojawią się najbardziej znane i lubiane gwiazdy tej dekady: Fancy, Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy. Na lubelskim stadionie usłyszymy najważniejszej hity tych artystów, królujące w ubiegłym wieku na szczytach list przebojów i wciąż cieszące się niesłabnącą sympatią słuchaczy. POP Arena – 80's Festival to muzyczne wydarzenie, które skalą i rozmachem okaże się jeszcze bardziej barwne niż występy obywające się na stadionie Arena Lublin w poprzednich latach. POP Arena 80's Festival będzie mieć miejsce w ramach XI Europejskiego Festiwalu Smaku edycja Litwa dedykowanego 450. rocznicy podpisania Unii Lubelskiej. Czeka nas największy tego typu koncert zorganizowany w Polsce w roku bieżącym!

Czechoslovakia z dwoma singlami i z płytą „HVST”

Jak wiele meduz udało Wam się w życiu usłyszeć? Z pewnością nie było ich dużo. Istnieje jednak taka „Meduza”, której koniecznie trzeba posłuchać! Taki bowiem tytuł nosi singiel grupy Czechoslovakia podbijający Internet od 28 kwietnia br. W czerwcu zaś ukazało się nagranie „Chwasty”. Obu utworom towarzyszą teledyski.


Piosenki pochodzą z płyty „HVST”. Album ujrzał światło dzienne 17 maja 2019. Członkowie formacji przyznają, że materiał na nim zawarty stanowi połączenie „indie 90s, licznych big muffowych gitar oraz brudu i resztek melodii pod nim”. Jeżeli jesteście ciekawi brzmienia powstałego w wyniku takiego zestawienia, sięgnijcie po te dwa wspomniane numery!zajrzyj po więcej: