piątek, 16 sierpnia 2019

POP Arena – 80's Festival już za trzy tygodnie i jeden dzień! Fancy, Thomas Anders, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy wystąpią w Lublinie!

Uwaga, ostatnia prosta! Od wydarzenia pod hasłem POP Arena  80's Festival, jedynego takiego w Polsce koncertu organizowanego w roku bieżącym, dzielą nas bowiem zaledwie dwadzieścia dwa dni! 7 września 2019 na Arenie Lublin pojawią się gwiazdy światowego formatu: Fancy, Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy. Czy macie już bilety? Jeżeli nie, nabądźcie je czym prędzej, gdyż zostało ich niewiele, a tej imprezy po prostu nie możecie przegapić!

We wrześniu 2019 roku Lublin ponownie stanie się muzyczną stolicą Polski. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”, który jest operatorem stadionu Arena Lublin, zaprasza mieszkańców regionu  i nie tylko!  do świata muzyki na najwyższym, światowym poziomie. 7 września 2019 roku na lubelskim stadionie odbędzie się występ w ramach kolejnej edycji świetnie przyjętej przez publiczność imprezy pod nazwą POP Arena. Tym razem przeniesiemy się w podróż do lat 80. Na scenie Areny Lublin pojawią się najbardziej znane i lubiane gwiazdy tej dekady: Fancy, Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy. Na lubelskim stadionie usłyszymy najważniejszej hity tych artystów, królujące w ubiegłym wieku na szczytach list przebojów i wciąż cieszące się niesłabnącą sympatią słuchaczy. POP Arena – 80's Festival to muzyczne wydarzenie, które skalą i rozmachem okaże się jeszcze bardziej barwne niż występy obywające się na stadionie Arena Lublin w poprzednich latach. POP Arena 80's Festival będzie mieć miejsce w ramach XI Europejskiego Festiwalu Smaku edycja Litwa dedykowanego 450. rocznicy podpisania Unii Lubelskiej. Czeka nas największy tego typu koncert zorganizowany w Polsce w roku bieżącym!


„Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. Fancy, Kate Ryan, Lou Bega, Shanguy i Drenchill wystąpią w Opolu już za dziewięć dni!

Za niespełna trzy tygodnie, a dokładnie 25 sierpnia 2019, odbędzie się w Opolu kolejne wydarzenie z cyklu „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. W ramach jednego z dziesięciu muzycznych przystanków zlokalizowanych na terenie całej Polski zaprezentują się liczni polscy artyści... ale nie zabraknie też gości zagranicznych! Na otwartym terenie koło Centrum Wystawienniczo-Kongresowego przy ulicy Wrocławskiej zaprezentują się bowiem twórcy niekwestionowanych hitów: Fancy, Kate Ryan, Lou Bega, Shanguy i Drenchill!

Dzięki wspomnianym gwiazdom muzyki tanecznej z estrady popłyną dźwięki takich przebojów, jak „Flames of Love”„Chinese Eyes”„Bolero”, „Désenchantée”„Voyage Voyage”„La Promesse” czy „Mambo No. 5”. Jeżeli zaś chodzi o naszych rodzimych wykonawców, do wspólnej, wakacyjnej zabawy zaproszą: PiersiPectus, Sound'n'GraceFilip Lato i Kasia Popowska.

Koncerty poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia jest miasto Opole, a także telewizja TVP2. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20. Wstęp wolny! Przed telewizorami lub przed sceną – obecność obowiązkowa! Co więcej, przygotujemy dla Was specjalną relację z tej fantastycznej imprezy, więc bądźcie czujni!