niedziela, 14 lipca 2019

Sylvia z premierą singla „Po prostu przytul mnie – REMAKE 2019”

W miniony piątek, tj. 12 lipca br., w Internecie ukazał się singiel Sylwii Napory tworzącej pod pseudonimem Sylvia. Piosenka „Po prostu przytul mnie – REMAKE 2019”, gdyż właśnie o niej mowa, stanowi zapowiedź albumu, którego premierę zaplanowano na wrzesień 2019.

Za muzykę odpowiada tandem Robert Madziarz i Sylwia Napora, wokalistka stworzyła także tekst utworu. Produkcja, miks i mastering to dzieło Sound Travel Studio. Singiel znajdziecie w serwisach streamingowych, wystarczy kliknąć tutaj. Piosenka jest wznowioną wersją nagrania opublikowanego w maju 2015 roku.zajrzyj po więcej:


Powrót Administratorra, czyli klip do singla „Samiec omega”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładnie 8 lipca br., Administratorr zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla. Tym razem poznaliśmy obraz do utworu „Samiec omega”.

„Samiec omega” to piosenka zapowiadająca trzecią w dorobku artystycznym i pierwszą od czterech lat płytę Administratorra, zatytułowaną „Czy”. Premierę owego albumu, wyprodukowanego przez Studio Serakos i wydanego przez Marmolada Records, zaplanowano na jesień 2019 roku. Klip towarzyszący nagraniu stanowi nie lada gratkę dla miłośników gier z lat 90. minionego wieku, natomiast sam utwór osadzony został w gitarowych klimatach alternatywnego rocka. Zresztą sprawdźcie sami!zajrzyj po więcej: