środa, 3 lipca 2019

Kino Letnie NAVIGATOR

W tym roku Klub Podróżników NAVIGATOR nie próżnuje w wakacje! Zapraszamy na wyjątkowy cykl filmowy. We współpracy z Górskim Festiwalem Filmowym „Lądek Film Tour” im. Andrzeja Zawady przygotowano trzy propozycje, które zostaną wyświetlone w wyjątkowych wnętrzach klimatyzowanej Sceny NCK.

„Addicted to altitude”
Najlepszy film o Górach Wysokich na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Górskich w roku 2017.
kiedy: 24.07.2019 (środa), g. 18.00 
czas trwania: 63 min
kraj: Słowacja
bilet na seans: 10 zł

„Blue Heart”
Film „Blue Heart” dokumentuje bitwę o albańską Vjosę, największą rzekę bez tam w Europie. Pokazuje też wysiłek włożony w ratowanie zagrożonego gatunku rysia bałkańskiego w Macedonii oraz miesięczny protest mieszkanek Kruščicy w Bośni, domagających się dostępu do jedynego źródła wody pitnej w okolicy.kiedy: 28.08.2019 (środa), g. 18.00
kraj: USA 2018bilet na seans: 10 zł
<więcej o filmie – kliknij>

„Chasing Balance”
La Pedriza to imponujący granitowy masyw niedaleko Madrytu. Istnieją tam tysiące dróg wspinaczkowych. To jedno z najlepszych miejsc na świecie do wspinania w tarciowych płytach. Wśród specjalistów od płyt są tacy, którzy mogą się pochwalić przejściem dróg 8b bez chwytów.
kiedy: 11.09.2019 (środa), g. 18.00
kraj: Hiszpania 2018
bilet na seans: 10 zł
<więcej o filmie – kliknij>

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

[WYWIAD] Fancy zdradza sekret podczas XI Dni Gminy Bobrowniki!

W erze Internetu i wszechobecnych mediów społecznościowych prywatność staje się wartością na wagę złota. Trudno ją zachować osobom niepublicznym, a w przypadku gwiazd ochrona życia prywatnego wydaje się niemal niewykonalna. Istnieje jednak artysta, którego od przeszło trzydziestu lat otacza aura tajemniczości, choć równocześnie nie buduje on wokół siebie muru i cechuje się niezwykłą otwartością w kontaktach z fanami. Fancy, gdyż o nim właśnie mowa, udziela wywiadów niezwykle rzadko, jednakże dla portalu Czarno na Czarnym uczynił wyjątek... ponownie! Z twórcą hitu „Flames of Love” i prekursorem gatunku italo disco udało mi się porozmawiać w minioną niedzielę, tj. 30 czerwca br., przy okazji XI Dni Gminy Bobrowniki w Rogoźniku. Zapraszam do lektury! 

Przede wszystkim dziękuję za to, iż znów wygospodarowałeś wolną chwilę dla mnie i dla moich Czytelników! Pojawiłeś się w naszym kraju już wiele, wiele razy. Czy potrafisz wymienić kilka miejscowości, w których dotychczas wystąpiłeś... albo dopiero wystąpisz? 

Kraków, Warszawa, Gdańsk, Lublin we wrześniu tego roku... 

Sopot jest piękny.

Tak, w Sopocie jest świetna scena. Także... Poznań?

Zgadza się! Czy w tak napiętym grafiku masz jeszcze czas na zwiedzanie miast będących Twoimi przystankami w ramach trasy koncertowej?

Masz na myśli prywatną wizytę?

Tak. Dysponujesz w ogóle wolnym czasem między wyjazdami? Wiem, że w ciągu roku jest ich naprawdę bardzo dużo. Może podpowiesz nam, gdzie zobaczymy Cię w najbliższych tygodniach?

Nie mam w tym momencie żadnego występu i rozpoczynam krótką przerwę. Dziś jest ostatni koncert. Zaczynam w połowie lipca, w Moskwie. Potem również Niemcy, występy w telewizji... Nie wiem, gdzie dokładnie, ale Ameryka Południowa, Santa Cruz i Cochabamba... Oraz inne miejsca.

Poprzednio zdradziłeś mi, iż szykujesz dla nas, swoich fanów, nowości muzyczne. Czy mógłbyś trochę o nich opowiedzieć? 

Nowe mixy od Tony'ego Postigo. Tony Postigo zrobił max mix w Barcelonie, gdzie przyjechałem na koncert. Byłem zaskoczony! Zaoferował mi właśnie nowe mixy i wideo. Wszystko jest na YouTube oraz na Facebooku, zresztą sami znajdziecie. Jest też coś ściśle tajnego, lecz mogę ci to teraz wyjaśnić. Ale ponieważ to tajemnica, muszę powiedzieć ci to na ucho...

Niestety nie mogę wyjawić Wam obecnie, o jaką niespodziankę chodzi... Jeżeli jednak interesują Was atrakcje przygotowywane przez Fancy'ego i chcecie dowiedzieć się o nich jako pierwsi, śledźcie uważnie portal Czarno na Czarnym! Znajdziecie tu bowiem wszelkie nowinki, nie tylko ze świata euro disco. A tymczasem... Flames of Love! 

zajrzyj po więcej: