piątek, 21 czerwca 2019

JoBee Project. Intrygujący teledysk do singla „Burning Sense” i zapowiedź nowego albumu

JoBee wznieca ogień w nowym singlu „Burning Sense”! Utwór stanowi zapowiedź albumu „The Beginning”, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Zaciekła, ognista, pełna smaku, ale i delikatna w brzmieniu polska wokalistka z Brukseli, JoBee Project, współpracowała ze znanym belgijskim producentem elektronicznym Solemn Eye. Surrealistyczny teledysk nagrano w Tel Avivie. Piosenkarka występuje z nim ubrana w mistyczny kostium. To niewątpliwie bardzo ciekawa electropropozycja na letnie imprezy chilloutowe.
Burning Sense to oda do poprzednich złamań serca i wypalonych historii miłosnych – opowiada o swoim nowym singlu sama sama JoBee. – Piosenka opowiada o spaleniu się i o tym, że mimo wszystko jest gotowa zacząć od nowa. To czas, aby ponownie zapoczątkować letnie wibracje, którym towarzyszą wizualizacje, idealnie pasujące do tego czarującego utworu. Ta piosenka jest pomostem do moich nowych brzmień, jest bardziej surowa i delikatniejsza. Pokazuje wiele aspektów mojej osobowości i rozwoju, którego doświadczyłam.

Wokalistka przyznaje też, iż tym razem prezentuje łagodniejsze brzmienia niż na poprzedniej płycie, The Blossoming. Dotychczas JoBee wydała dwa krążki. Każdy z nich ukazuje jej wszechstronność i bezkompromisową postawę oraz zawiera różnorodne melodie i rytmy. Wraz z zaprezentowaniem nadchodzącego wydawnictwa, The Beginning, JoBee z radością buduje nowy rozdział dźwięków.

JoBee to polska wokalistka pochodząca z Lubartowa, od dziesięciu lat mieszkająca w Brukseli. To właśnie tam razem ze swoim zespołem, JoBee Project, śpiewa jazz, soul, rock, pop i hip-hop. Znana również jako prezenterka radiowa w stacji FM Brussel, gdzie od pięciu lat prowadzi swój autorski program.

zajrzyj po więcej:
XI Dni Gminy Bobrowniki. Ania Wyszkoni, Jacek Stachursky i... Fancy!

Zalewie osiem dni dzieli nas od wielkiego wydarzenia, jakim są XI Dni Gminy Bobrowniki! Na scenie amfiteatru w Rogoźniku wystąpią liczni artyści, tacy jak Jacek Stachursky, Ania Wyszkoni, Kabaret Pod Wyrwigroszem czy niekwestionowana gwiazda muzyki disco... Fancy!

29 czerwca (sobota)

14.15
otwarcie bram

15.15 Ciocia Tunia program dla dzieci
16.05 prezentacja laureatów festiwalu „Szanujmy Wspomnienia”
16.50 koncert „Małej Akademi Muzyki” Michała Malickiego
18.00 koncert Jacka Stachursky'ego
19.15 koncert „Czar Operetki Urok Musicalu”
20.40 koncert Gwiazdy Wieczoru Ani Wyszkoni

30 czerwca (niedziela)

14.15
otwarcie bram

15.15 konkursy dla publiczności
15.40 folklor na wesoło
17.00 Kabaret Pod Wyrwigroszem
18.45 koncert ABBA & BONEY M. MIX COVER SHOW
21.00 koncert Gwiazdy Wieczoru FANCY'EGO
22.00 pokaz laserowy

zajrzyj po więcej: