wtorek, 28 maja 2019

125 tysięcy wyświetleń w miesiąc. Udany debiut zespołu finalisty „Idola”

Pamiętacie wokalistę z dreadami i charakterystyczną rockową barwą, który zajął piąte miejsce w najnowszej edycji „Idola”? Adam Kalinowski, gdyż o nim właśnie mowa, debiutuje ze swoim zespołem Black Jeans. Singlem zapowiadającym płytę „Pokolenie Y” jest utwór zatytułowany „Grzech”. Teledysk uzyskał ponad 125 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube przez pierwszy miesiąc od premiery.

Album ukaże się już 13 czerwca br. Znajdzie się na nim dziesięć autorskich kompozycji składających się w jedną historię opowiedzianą przez tajemniczą postać o pseudonimie Mr. WHY. Do krążka dołączono książeczkę będącą drugim rozdziałem tej historii. Wraz z premierą singla ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa. Można je zamówić tylko na oficjalnej stronie formacji.zajrzyj po więcej:Yurodivi z premierą albumu „Obrazy polskiej wsi”

Plexus of Infinity, niezależna wytwórnia internetowa z Bydgoszczy, wspiera i zrzesza młodych artystów bez względu na podziały gatunkowe. Najnowszym promowanym przez nią wydawnictwem jest krążek „Obrazy polskiej wsi” zespołu Yurodivi. Płyta ukazała się w miony poniedziałek, tj. 27 maja br.

Album „Obrazy polskiej wsi” stanowi kolejną pozycję w dorobku grupy Yurodivi. Twórczość tej formacji to trip-folk, czyli połączenie transowej elektroniki ze słowiańską muzyką ludową. Usłyszymy tu siedem kompozycji, przez które przewijają się elektroniczno-organiczne rytmy, tajemnica przestrzeń oraz niezwykły słowiański śpiew. Płyta przesłuchamy oraz nabędziemy w formie cyfrowej w serwisie Youtube oraz Bandcamp wytwórni Plexus of Inifnity.zajrzyj po więcej: