wtorek, 30 kwietnia 2019

Zespół Yurodivi z teledyskiem do singla „Ergen Deda”

Plexus of Infinity, niezależna wytwórnia internetowa z Bydgoszczy, wspiera i zrzesza młodych artystów bez względu na podziały gatunkowe. Najnowszym promowanym przez nią singlem jest „Ergen Deda” zespołu Yurodivi. Nagranie ukazało się w Internecie wraz z teledyskiem. 

„Ergen Deda” to pierwszy utwór promujący najnowszy album grupy Yurodivi. Dźwięki zaklinane członków owej formacji oscylują wokół trip-folku, a więc muzyki z pogranicza eksperymentalnej elektroniki i folku, przede wszystkim słowiańskiego. Biały śpiew, mocny elektroniczno-organiczny rytm oraz intensywny, a zarazem łagodny trans – tak w skrócie można opisać to, co znajdziemy w „Ergen Deda”. Album „Obrazy Polskiej Wsi” ukaże się 27 maja br. za pośrednictwem wytwórni Plexus of Infinity.
zajrzyj po więcej: Grupa Studio Sztama powraca z klipem do utworu „Pory roku”

Rapowali w telewizyjnym programie „Must Be The Music”, dziś powracają z nowym materiałem. Live band Studio Sztama zaprezentował singiel zatytułowany „Pory roku” oraz towarzyszący piosence teledysk.

W emitowanej przez Polsat produkcji formacja Studio Sztama zrobiła spore wrażenie na jurorach. Muzycznie zespół poruszał się w klimatach około hiphopowych, dziś trudno jednoznacznie powiedzieć, że w nich pozostał. „Pory roku” to najnowszy utwór grupy, który pojawił się na tegorocznym wydawnictwie „Backspace”. Obecnie Studio Sztama jest częścią zainicjowanego przez wytwórnię Kayax projektu My Name Is New.zajrzyj po więcej:


Nowy klip grupy Skøv i zapowiedź debiutanckiego albumu

Blackpunkowa formacja Skøv zaprezentowała właśnie klip do nowego singla zatytułowanego „Burden of Crowd”. Teledysk stanowi zapowiedź debiutanckiego albumu, który ukaże się już 5 maja br.

Grupa Skøv powstała w 2017 roku we Wrocławiu. Muzyka zespołu to wypadkowa inspiracji takimi gatunkami, jak rock and roll, black metal oraz punk rock. Debiutancki krążek nazwany po prostu „Skøv” ujrzy światło dzienne 5 maja bieżącego roku. Płytę rejestrowano w Perlazza Studio pod okiem Przemysława Wejmanna. Teledysk został wyprodukowany przez Supertramp Studio.„Skøv” – spis utworów:

1. Blood and Bones
2. Burden of Crowd
3. Discoball
4. Dust
5. Hollow Bricks
6. Mud
7. Release the Barabash
8. Social Worship
9. Universal Code
10. Wind


zajrzyj po więcej: