wtorek, 2 kwietnia 2019

POP Arena – 80's Festival coraz bliżej. Fancy, Thomas Anders, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy w Lublinie!

Jedynie sto pięćdziesiąt osiem dni dzieli nas od Europejskiego Festiwalu Smaku. Z tej okazji w Lublinie zorganizowane zostanie wielkie wydarzenie pod hasłem POP Arena  80's Festival. 7 września br. wystąpią tu gwiazdy światowego formatu: Fancy, Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy. Co więcej, właśnie ruszyła sprzedaż biletów. Po prostu nie możecie tego przegapić!

We wrześniu 2019 roku Lublin ponownie stanie się muzyczną stolicą Polski. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”, który jest operatorem stadionu Arena Lublin, zaprasza mieszkańców regionu  i nie tylko!  do świata muzyki na najwyższym, światowym poziomie. 7 września 2019 roku na lubelskim stadionie odbędzie się występ w ramach kolejnej edycji świetnie przyjętej przez publiczność imprezy pod nazwą POP Arena. Tym razem przeniesiemy się w podróż do lat 80. Na scenie Areny Lublin pojawią się najbardziej znane i lubiane gwiazdy tej dekady: Fancy, Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, C.C.Catch, Savage i Joy. Na lubelskim stadionie usłyszymy najważniejszej hity tych artystów, królujące w ubiegłym wieku na szczytach list przebojów i wciąż cieszące się niesłabnącą sympatią słuchaczy. POP Arena – 80's Festival to muzyczne wydarzenie, które skalą i rozmachem okaże się jeszcze bardziej barwne niż występy obywające się na stadionie Arena Lublin w poprzednich latach. POP Arena 80's Festival będzie mieć miejsce w ramach XI Europejskiego Festiwalu Smaku edycja Litwa dedykowanego 450. rocznicy podpisania Unii Lubelskiej. Czeka nas największy tego typu koncert zorganizowany w Polsce w roku bieżącym!


Bilety można nabyć pod adresem www.eventim.pl/poparena.

Fancy w Oławie
fot. Paulina Kalinowska


Dominik Główczyk z debiutanckim singlem „Niespokojna Cisza”

Zaledwie kilkanaście godzin temu w Internecie ukazał się pierwszy utwór Dominika Główczyka. Nagranie „Niespokojna Cisza”, gdyż właśnie o tej piosence mowa, ujrzało światło dzienne 1 kwietnia br.

Dominik Główczyk ma dwadzieścia lat i pochodzi z miejscowości Kąclowa położonej w Małopolsce.  Od najmłodszych lat pisze teksty i komponuje. Gra na takich instrumentach, jak gitara, klawisze czy akordeon.


Debiutancki singiel wokalisty, zatytułowany „Niespokojna Cisza”, opowiada o próbach naprawiania własnych błędów, skłania też do refleksji nad swoim postępowaniem.

Do powstania utworu przyczynili się: Irek Szafrański (perkusja), Przemysław Zarabski (klawisze), Mateusz Jurek (gitara) i Kamil Leśniak (bas). Wszystko wskazuje na to, że owi muzycy będą pracować również nad kolejnymi piosenkami składającymi się na nadchodzącą płytę Dominika, czyli „Bez Znaczenia”. Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery albumu. Jego tytuł jest natomiast przewrotny, ponieważ utwory, które znajdą się na krążku, będą pełne przekazu. Materiał zostanie utrzymany w klimacie rock/pop.