czwartek, 21 lutego 2019

Ostatki ze Sławomirem w klubie Energy 2000 w Przytkowicach

Czy jesteście gotowi na Rock Polo? Czy jesteście gotowi na naprawdę dużą dawkę Rock Polo? Jeżeli tak, nie wahajcie się ani chwili i zaznaczacie w swoich kalendarzach datę 2 marca 2019. Bowiem owego dnia w klubie Energy 2000 w Przytkowicach wystąpi król tego gatunku muzycznego - Sławomir! 

W sobotę 2 marca w klubie Energy 2000 w Przytkowicach odbędzie się szalone zakończenie karnawału 2019, czyli energiczne ostatki w stylu retro. Tej wyjątkowej nocy na specjalne życzenie publiczności zagoszczą tu aż dwie gwiazdy! Na sali głównej pojawi się niesamowity Sławomir, twórca między innymi niekwestionowanego przeboju „Miłość w Zakopanem”. Natomiast na sali dance zobaczycie w akcji zespół After Party, znany z takich utworów, jak „Tylko ona jedyna” i „Nie daj życiu się”. DJ-e zabiorą Was w muzyczną podróż do przeszłości i przypomną największe hity ostatniej dekady. 

Klub w Przytkowicach zmieni się w prawdziwe epicentrum muzycznej zabawy. Czekają Was niezapomniane wrażenia, dzięki całej masie atrakcji i niespodzianek przygotowanych specjalnie na tę okazję. Cztery sale i cztery różne muzyczne klimaty zapewnione przez najlepszych polskich DJ-ów. Nie zabraknie też licznych promocji i inwazji energicznych gadżetów oraz prezentów od Energy 2000 i sponsorów imprezy. Będzie również niesamowity multi-laser show i spektakularny pokaz pirotechniki scenicznej. Parkiet rozgrzeją nie tylko gwiazdy i DJ-e, ale także specjalne wyrzutnie ognia, a jeśli będzie Wam za gorąco, to schłodzi Was bateria potężnych dział - Co2. Tej imprezy naprawdę nie możecie przegapić!

ZAGRAJĄ:

sala główna - Thomas, Don Pablo & Daniels

sala dance - De Sebastiano & Matt G

sala VIP - Skrzypa

sala TOP - Discotek


UWAGA:

koncert SŁAWOMIRA - godzina 23.00 (sala główna)

koncert AFTER PARTY - godzina 1.00 (sala dance)


Bilety będą dostępne w sprzedaży w kasach klubu w cenie 25 złotych, w dniu imprezy od godz. 21. Nie ma ograniczenia liczby biletów i miejsc. Wstęp dla osób pełnoletnich.