poniedziałek, 21 stycznia 2019

„Bezsenność”, czyli kolejny skarb w Fabryce Diamentów

Zaledwie kilka dni temu, tj. 14 stycznia br., w Internecie ukazał się teledysk ilustrujący najnowszą piosenkę zespołu Fabryka Diamentów. „Bezsenność” to idealny utwór dla każdego, kto zmaga się ze wstawaniem o świcie.

Jest to utwór traktujący o potrzebie snu wynikającej z jego niedomiaru - wyjaśniają sami muzycy. - Problem ten dotyczy każdego. Nas. Was. Ich. Potrzeba snu pojawia się wielokrotnie, szczególnie na przełomie końca weekendu, chociaż czasami mamy wrażenie, że, na przykład, taki poniedziałek jest codziennie rano. Utwór jest naszą dla Was propozycją, abyście potraktowali go jako antidotum, lub, jeśli ktoś woli, pigułkę placebo, podczas kolejnych zbyt wczesnych poranków reszty Waszego życia. W ramach terapii dźwiękiem zapraszamy do udostępniania i oznaczania znajomych, którzy boleśnie doświadczyli, co to znaczy próba trafienia dłonią w zbyt poranny budzik.

Przyłączamy się do tego apelu! Dzielcie się „Bezsennością” niczym bezcennym muzycznym skarbem prosto z Fabryki Diamentów.zajrzyj po więcej:


Sławomir wystąpi w Klubie Klimat

Czy chcecie poczuć piniądz? Czy chcecie poczuć wyjątkowy Klimat? Jeżeli na oba te pytania odpowiedzieliście twierdząco, nie może Was zabraknąć 10 lutego br. w Bielsku-Białej. Tego bowiem dnia w klubie przy ulicy Mostowej 5 wystąpi Sławomir, twórca „Miłości w Zakopanem” i wielu innych hitów!

Już 10 lutego 2019 na scenie Klubu Klimat ponownie wystąpi król Rock Polo. Tym razem Sławomir zaprezentuje się w walentynkowym wydaniu, a towarzyszyć mu będzie nieodłączna Kajra oraz zespół Trzymamy się Zapały. Nie zabraknie „Megiery”, wpadnie też „Aneta”. Popłyną dźwięki przeboju „Ni mom hektara”, a także pozostałych piosenek pochodzących z płyty „The Greatest Hits”. Stali bywalcy koncertów wokalisty oraz jego wierni fani wiedzą również, że warto czekać na repertuarowe niespodzianki, których przygotowano z pewnością wiele. Zatem przybywajcie tłumnie i dajcie ponieść się sile muzyki!Wejście do klubu zostanie umożliwione o godzinie 19.30. Początek imprezy wyznaczono na godzinę 20, natomiast koncert rozpocznie się około godziny 22. Klub Klimat znajduje się w Galerii Sfera przy ulicy Mostowej 5 w Bielsku-Białej.

Bilety I puli dostępne w cenie 45 złotych w kręgielni Atmosfera usytuowanej w Galerii Sfera. Ich liczba jest ograniczona! Wszystkie informacje uzyskamy pod numerem 510 291 605.

Organizator przypomina, że zakup biletów poza autoryzowanym punktem sprzedaży (Klub Atmosfera) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

zajrzyj po więcej:

Paweł Domagała ponownie zawita do Kielc

Autor przeboju „Weź nie pytaj” ponownie wystąpi w Kielcach! Świętokrzyscy fani artysty będą mogli spotkać się ze swoim idolem już 1 lutego br. w Kieleckim Centrum Kultury. Paweł Domagała zaprezentuje się w ramach drugiej części trasy koncertowej 1984 TOUR, promującej najnowszy album wokalisty, zatytułowany „1984”.

W związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności koncertami składającymi się na 1984 TOUR organizatorzy przygotowali drugą, znacznie obszerniejszą część tego niezwykłego tournée, obejmującą ponad trzydzieści miast, nie tylko w Polsce.Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się mnóstwo ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że obok aktorstwa drugą największą pasją Pawła jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały, czyli „Opowiem Ci o mnie”. Krążek trafił do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Obecnie Paweł kontynuuje promocję wydawnictwa „1984” opublikowanego 16 listopada 2018. W dniu premiery została zainaugurowana pierwsza część 1984 TOUR.

W drugiej odsłonie artysta odwiedzi następujące sale koncertowe:
25.01 – Kraków – Klub Studio
27.01 – Łódź – Wytwórnia
01.02 – Kielce – KCK
02.02 – Częstochowa – Filharmonia
03.02 – Jarocin JOK
09.02 – Wrocław – Audytorium przy Hali Stulecia
10.02 – Gorzów – Filharmonia
11.02 – Szczecin – Filharmonia
14.02 – Lublin – Centrum Spotkania Kultur
15.02 – Konin – KDK
16.02 – Płock – Teatr Dramatyczny
21.02 – Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej
22.02 – Włocławek – CK Browar
23.02 – Bydgoszcz – Filharmonia
24.02 – Olsztyn – Aula Maximum
27.02 – Kwidzyn – KCK
28.02 – Gdańsk – Filharmonia Bałtycka
01.03 – Poznań Sala Ziemi
02.03 – Katowice – Miasto Ogrodów
04.03 – Białystok – Opera
07.03 – Bielsko-Biała – BCK
08.03 – Cieszyn Teatr
09.03 – Zielona Góra – Filharmonia
10.03 – Toruń Aula UMK
21.03 – Rzeszów – Filharmonia
22.03. – Mielec – SCK
23.03 – Gliwice – Mrowisko
28.03 – Warszawa – Palladium

zajrzyj po więcej: