czwartek, 27 grudnia 2018

RED LIPS i Jan Borysewicz z singlem „Gdy nie dzwonisz”

Red Lips z kolejnym zaskoczeniem dla słuchaczy! W pierwszy dzień Świąt zespół postanowił sprawić fanom niespodziankę i zaprezentować w sieci długo wyczekiwany singiel „Gdy nie dzwonisz” nagrany wspólnie z Janem Borysewiczem. Stonowany utwór zawiera w sobie wszystko to, co charakterystyczne dla każdego z artystów.

Po raz pierwszy muzycy spotkali się w 2016 roku, kiedy Jan Borysewicz nagrywał płytę „Kawa i dym”. Ruda została zaproszona do udziału w tym krążku i zaśpiewała utwór „Zostanę z Tobą na zawsze”. Ponownie na jednej scenie stanęli podczas jubileuszowego koncertu KOMBII, „Królowie życia”, gdy wspólnie wykonali „Pokolenie”. Teraz RED LIPS z gościnnym udziałem Jana Borysewicza przedstawia nową piosenkę, zatytułowaną „Gdy nie dzwonisz”.

To autorska kompozycja Jana Borysewicza z tekstem Wojciecha Byrskiego. Pierwsza jej studyjna wersja ujrzała światło dzienne już dosłownie w dwadzieścia cztery godziny po tym, jak Janek przedstawił formacji próbne nagranie linii melodycznej wraz z warstwą tekstową. Chwilę później powstała gitarowa, a jednocześnie bardzo nastrojowa aranżacja, na której Ruda subtelnie położyła swój wokal.

Po wysłuchaniu wspólnie z Jankiem stwierdziliśmy, że zabrzmiała jak polska Sheryl Crow. Wyszło pięknie - zdradza Lazer, czyli producent i gitarzysta RED LIPS.

Jan Borysewicz to legenda polskiej muzyki rockowej. To dla mnie ogromny zaszczyt wykonywać jego utwór. Jeszcze kilka lat temu nie śniłam nawet o tym, że będę miała okazję poznać go osobiście, teraz Janek gra solo we wspólnie wykonywanej przez nas piosence. To dla mnie coś naprawdę wyjątkowego i dlatego wybraliśmy na datę premiery równie wyjątkowe okoliczności. To nasz gwiazdkowy prezent dla fanów - dodaje Ruda.zajrzyj po więcej:


Sylwestrowa Moc Przebojów z plejadą gwiazd tylko w telewizji Polsat

Dziesięć, dziewięć, osiem, siedem... Czy to już Nowy Rok? Jeszcze nie, ale z pewnością możemy oficjalnie rozpocząć odliczanie do najhuczniejszej imprezy pod słońcem! W ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 znani i lubiani muzycy wykonają najpopularniejsze hity ostatniego półwiecza! Polsat zaprasza na dyskotekę roku!

Tym razem telewizja Polsat odpala największą imprezę disco w „Kotle Czarownic”, czyli na kultowym Stadionie Śląskim. Podczas tegorocznej sylwestrowej nocy królowie disco będą mogli wszystko. Zaleje nas istna Niagara gwiazd. Impreza nafaszerowana zostanie wspaniałymi nagrodami w konkursach. Dla widzów przed telewizorami i publiczności zgromadzonej przed sceną zaplanowano mnóstwo niespodzianek, jednak zagwarantowane jest jedno: usłyszymy przeboje, przy których bawią się wszyscy, niezależnie od wieku, okazji czy tanecznych umiejętności. Na tego niezwykłego sylwestra zapraszają: telewizja Polsat, Katowice - oficjalny profil miasta oraz Śląskie. Pozytywna energia.

Wystąpią między innymi: Michał Szpak, Mateusz Ziółko, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Cleo, formacje Ich Troje, Feel, Piersi, Enej i Łobuzy, a także The Gipsy Band, Liz Mitchell (wokalistka Boney M) oraz The SHOW - A Tribute to ABBA. Oczywiście nie zabraknie również Sławomira, który razem z Kajrą i zespołem Trzymamy się Zapały przyleci do Chorzowa prosto ze stolicy Tatr! W role gospodarzy wcielą się zaś: Krzysztof Ibisz, Maciej Rock, Maciej Dowbor, Rafał Maserak, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Elżbieta Romanowska. Będziemy tam i my, więc przygotujcie się na relację z najgorętszej w tym roku nocy!

zajrzyj po więcej: