poniedziałek, 3 grudnia 2018

Album „Dreamer” Michała Szpaka dostępny już na winylu

W miniony piątek, tj. 30 listopada br., na rynku muzycznym ukazał się prawdziwy rarytas dla fanów Michała Szpaka. Mowa tu o najnowszej płycie wokalisty, zatytułowanej „Dreamer”, która ukazała się na winylu. 

„Dreamer” to drugie wydawnictwo Michała Szpaka, a zarazem pierwsze, które ukazuje się na winylu. Miłośnicy twórczości piosenkarza znajdą tu wszystkie utwory znane z owej płyty, czyli między innymi single „Don’t Poison Your Heart”, „King of The Season”, „Rainbow” czy tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)”.  Wersja na CD ukazała się 7 września br. i od razu zadebiutowała na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych w Polsce krążków. Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, w recenzjach nieszczędzących pozytywnych komentarzy.

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”. Tournée już na samym początku „zaliczyło” trzy tak zwane soldouty z rzędu, bowiem bilety na występy w Bydgoszczy, Toruniu i Wrocławiu zostały wyprzedane. Pochodzące z płyty utwory są wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności, a dodatkowym atutem tych wydarzeń jest niezwykła oprawa wizualna.

Równolegle z sukcesami nowego wydawnictwa Michała jego poprzedni album, „Byle być sobą”, również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!

zajrzyj po więcej:


Agnieszka Wiechnik z premierą teledysku do singla „Idą święta”

W miniony piątek, tj. 30 listopada br., w Internecie ukazał się teledysk do  nastrojowego singla Agnieszki Wiechnik, zatytułowanego „Idą święta”.

Agnieszka Wiechnik to wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i songwriterka. Uczestniczyła w jedenastej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” oraz zasiliła drużynę Beaty Kozidrak w produkcji „Bitwa na Głosy”. Śpiewała w chórkach takich wykonawców, jak: Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski, Majka Jeżowska, Sławek Uniatowski, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Skaldowie czy Piotr Kupicha. Od czasu do czasu wciela się również w rolę reporterki w telewizji lubelska.tv. Miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich, a także przedstawicielka i członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej.


Niedawno z kolegą napisałam piosenkę świąteczną „Za chwilę święta”, do której powstał klip - opowiada piosenkarka. - Zaśpiewali w niej Majka Jeżowska, Marek Piekarczyk, Jacek Zieliński ze Skaldów, Piotr Kupicha z zespołu Feel, Wanda Kwietniewska, zespół Pawkin, Rafał Konieczny, Michał Denis oraz ja plus chórek dziecięcy. Dochód z utworu zostanie przeznaczony na podopiecznych Fundacji Jana Zamoyskiego

Premiera teledysku odbędzie się 7 grudnia br. na kanale YouTube Warner Music Poland, a tymczasem zobaczcie kulisy jego powstawania.

zajrzyj po więcej: