wtorek, 20 listopada 2018

Ragazzo z klipem do singla „WawaLove”

Zaledwie kilkanaście dni temu, tj. 9 listopada br., na kanale ZPR Records ukazał się klip do kolejnego singla Ragazzo. Teledysk do utworu „WawaLove” został zrealizowany przez Tomasza Bulendę i Garage Media Group.

„WawaLove” przenosi nas w zachodnią stronę stolicy. Bohater opowieści, zaślepiony miłością bez wzajemności, jest zmuszony, by wrócić do rzeczywistości, porzucając swoje marzenia i plany. Romantyczny i porywający teledysk porusza serca, a sama piosenka z pewnością rozgrzewać będzie parkiety nie tylko w stolicy! Tekst napisał Ragazzo, zaś muzyką zajął się AR5H3N1C, odpowiedzialny także za produkcję.zajrzyj po więcej:


DeDe Negra z teledyskiem do debiutanckiego singla „Halo tu ziemia”

Zaledwie kilka dni temu, a dokładniej 15 listopada br., w Internecie ukazał się debiutancki singiel wokalistki występującej i tworzącej jako DeDe Negra. Za realizację klipu do piosenki „Halo tu ziemia”, gdyż to o tym nagraniu mowa, odpowiada Tomasz Bulenda.

DeDe Negra, czyli Daria Dombrowska, pochodzi z Jabłonowa Pomorskiego. Artystka nie wyobraża sobie choćby jednego dnia bez muzyki. Uwielbia klimaty popowo-klubowe i właśnie w takich brzmieniach usłyszycie ją na koncertach, w rozgłośniach radiowych, w telewizji oraz w mediach społecznościowych.

DeDe Negra znana jest między innymi z duetu z Burakiem Yeterem. W programie „Jaka to melodia?” muzycy wykonali wspólnie jego dwa najsłynniejsze utwory, a więc „Tuesday” i „Happy”.

Teraz przyszła pora na karierę solową! Nie ulega wątpliwości, że energetyczne „Halo tu ziemia” trafi do wielu serc i szturmem podboje listy przebojów. Na łamach naszego portalu poinformujemy także o kolejnych poczynaniach Darii, zatem zaglądajcie tu jak najczęściej! DeDe Negra - zapamiętajcie ten pseudonim, bo o tej utalentowanej dziewczynie z pewnością będzie głośno!muzyka: Paweł Jasionowski
słowa: Daria Dombrowska
produkcja: Paweł Jasionowski, Marek Rzepnicki
mix/mastering: Paweł Jasionowski
realizacja teledysku: Tomasz Bulenda

zajrzyj po więcej:


Andrzejki z grupą Dollz w łódzkim klubie The Rollin' Barrel

Już 30 listopada br. w ramach andrzejkowego szaleństwa grupa Dollz rozgrzeje publiczność w łódzkim klubie The Rollin’ Barrel. Gwiazda wieczoru wystartuje o godzinie 20, zaś jako support zagra zespół Dziewuchy. Nie może Was tam zabraknąć!

Formacja Dollz powstała w 2011 roku. Wtedy to wokalistka, Paulina Kut, wzięła udział w talent show „X Factor” emitowanym przez telewizję TVN, gdzie brawurowo wykonała utwór Bjork. Nie dało jej się nie zauważyć. Niebawem dołączyli do niej pozostali muzycy. Pierwszym singlem, do którego powstał klip, zrealizowany zresztą na Warszawskiej Pradze, był „Every Street”.
W roku 2012 zespół odwiedził Las Vegas. Tam też stworzono teledysk do nagrania „Tory”. W obrazie wystąpił gościnnie Adama „Nergal” Darski, lider grupy Behemoth.
Pod koniec 2013 zespół nagrał utwór „Bile Bur Gorne”, pojawiający się w czołówce popularnego programu „Kossakowski. Szósty Zmysł”. Piosenkę napisano w języku wymyślonym przez Paulinę. W teledysku towarzyszącym dźwiękom wykorzystano ujęcia z Ukrainy.
22 września 2014 ukazała się płyta EP pod tytułem „Taa…” (MJM Music PL) promowana przez singiel „Czy Ktokolwiek?”. W produkcji do tej piosenki Paulina parodiuje talent show, w którym niegdyś wystąpiła.
W 2017 roku światło dzienne ujrzał album „Sz…Sz..Sz…”. Co ciekawe, pochodzący z niej utwór „Diament Mój” usłyszeć można w czołówce serialu „Złomowisko PL” na antenie Discovery Channel. Kolejny numer pokazał nieco inne oblicze zespołu. „Lawju Bejbe” odstaje bowiem od dotychczasowych kompozycji. Stanowi parodię zarówno muzyczną, jak i obrazkową lekkich łatwych i przyjemnych piosenek o miłości. Krążek wzbudził spore zainteresowanie słuchaczy i mediów.
W roku 2018 formacja powierzyła remiks nagrania „Nibyland” szwedzkiemu producentowi, Marcusowi Backmanowi. Grupa zaprezentowała się z tą propozycją na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu w koncercie Debiuty, zbierając mnóstwo entuzjastycznych recenzji.

zajrzyj po więcej: