wtorek, 13 listopada 2018

9. Urodziny Focus Mall w zespołem VIDEO

Pokaz iluzji, bubble show oraz wielki koncert znanej i niezwykle lubianej grupy VIDEO. To wszystko czeka na nas już w najbliższą sobotę, tj. 17 listopada br. Tego bowiem dnia w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się 9. urodziny centrum handlowego Focus Mall! Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Tegoroczna impreza urodzinowa potrwa od godziny 15 do 19. Z pewnością dostarczy uczestnikom wiele niepowtarzalnych emocji, a to za sprawą nietuzinkowych gości. Dwukrotny mistrz Polski iluzjonistów, Damian Kość, zadba o magiczny klimat, prezentując zaskakujący i profesjonalny pokaz iluzji. Piękny i wzruszający występ przedstawi Arkadiusz Gwizdała, prekursor sztuki baniek mydlanych w naszym kraju, zwycięzca nagrody publiczności w popularnym programie „Mam Talent”. To pełne wrażeń popołudnie uświetni dodatkowo taneczne show podopiecznych z piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Artystycznego Simare. Urodziny nie mogą obejść się bez tortu, dlatego dla klientów przewidziano również słodki poczęstunek.

Zaś o godzinie 18 przyjdzie czas na zwieńczający imprezę punkt programu, czyli koncert formacji VIDEO, pokochanej przez tysiące fanów za takie przeboje, jak „Środa czwartek”, „Ktoś nowy”, „Idę na plażę”, „Bella” czy „Papieros”. Muzycy z Wojciechem Łuszczykiewiczem na czele są zdobywcami licznych wyróżnień przyznawanych przez odbiorców oraz kolegów z branży. Sobotnie spotkanie stanowi doskonałą szansę na zdobycie autografu czy pamiątkowego zdjęcia. Nie jest Ci „Wszystko jedno”? Zatem wpadnij do Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i daj się zabrać w „Fantastyczny lot”!

Dla miłośników zakupów przygotowano wyjątkowe urodzinowe rabaty i promocje. Tego dnia galeria gościć będzie ponadto przedstawicieli Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej. Strażacy opowiedzą o właściwym eksploatowaniu urządzeń grzewczych i przeprowadzą konkursy, w których do wygrania będzie kilkadziesiąt czujek czadu.

zajrzyj po więcej:

Sławomir wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Zaledwie miesiąc dzieli nas od kolejnego wielkiego wydarzenia muzycznego zorganizowanego w stolicy naszego kraju. 15 grudnia br. sceną Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta zawładnie bowiem twórca Rock Polo, czyli Sławomir!

Sławomir stanowi świetny przykład na to, że „american dream” jest możliwy także w Polsce! W zaledwie trzy miesiące od premiery utworu „Megiera” wokalista został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda. Narodziny nowej muzycznej legendy śledziły miliony Polaków, a rodzimy showbiznes oszalał na jego punkcie. Posypały się propozycje do występów w takich programach, jak „Dancing with the Stars” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sławomirowi obca była „woda sodowa”, dlatego dopiero po roku przyjął propozycje współpracy z kanałami telewizyjnymi. Postanowił sam być sobie sterem, więc obsadził siebie również w niełatwej roli producenta muzycznego. Do artysty należy Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to, a dzięki zagorzałym fanom powstał debiutancki album „The Greatest Hits”. Krążek zyskał już status Platynowej Płyty, a teledysk do singla „Miłość w Zakopanem” dołączył do czołówki najczęściej oglądanych klipów na YouTube w Polsce.

data: 15 grudnia 2018
start imprezy: 20.00 (dj support)
gwiazdy wieczoru: 00.00
wstęp: osoby pełnoletnie
bilety: I pula w cenie 25 złotych (ograniczona liczba wejściówek) oraz II pula w cenie 30 złotych
darmowy wstęp: posiadacze kart VIP Cashback Hulakula
przedsprzedaż biletów: www.rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/29
rezerwacja stolików: możliwa od 1 grudnia 2018 na stronie www.rezerwacje.hulakula.com.pl/

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

zajrzyj po więcej: