środa, 24 października 2018

Sławomir ponownie wystąpi w krakowskim Klubie Studio

Zaledwie trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej bomby energetyczno-muzycznej eksplodującej w stolicy Małopolski. 14 listopada br. w krakowskim Klubie Studio odbędzie się bowiem drugi w historii tego miejsca koncert  Sławomira.

Kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, prowadzący programy telewizyjne i wielkie festiwale, aktor, wreszcie wokalista. Trudno uwierzyć, iż Sławomirowi Zapale, gdyż o nim właśnie mowa, udaje się skutecznie łączyć te wszystkie wymagające czasu i poświęcenia role. Okazuje się jednak, że w napiętym grafiku znalazła się również przestrzeń dla Klubu Studio w Krakowie, który twórca niekwestionowanego hitu, czyli singla „Miłość w Zakopanem”, odwiedzi drugi raz w ciągu zaledwie... jednego roku! Najwyraźniej krakowiacy pokochali króla Rock Polo, w dodatku ze wzajemnością. 

Oprócz wspomnianego fenomenu audialnego w ramach występu Sławomira, Kajry i zespołu Trzymamy się Zapały usłyszymy takie przeboje, jak „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta”. Nie zabraknie również nieodłącznych niespodzianek repertuarowych. 11 października br. odbyła się oficjalna premiera koncertowa najnowszego utworu wokalisty. Piosenka zatytułowana „Weselny pyton” znana jest fanom od kilkunastu dni, a już zdążyła zaskarbić sobie ich serca. Kto wie: może w setliście przewidzianej na 14 listopada pojawi się także i ta pozycja? 

Klub Studio znajduje się przy ulicy Budryka 4 w Krakowie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20, natomiast drzwi zostaną otwarte sześćdziesiąt minut wcześniej.

Przypomnijmy, że koncert ubiegłoroczny cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Warto zatem nabyć bilety, zanim ich zabraknie! Wejściówki zakupimy za pośrednictwem serwisów Ticketclub i eBilet w paru wariantach cenowych: dla studentów i reszty świata oraz na balkonach i na płycie. Uwaga! Do 31 października lub do wyczerpania I puli bilety na płytę nabędziemy w niższej cenie.


zajrzyj po więcej:


Koncert „Robert Janowski Akustycznie” w Myszkowie

Już w najbliższy piątek, tj. 26 października br., w restauracji Kongres odbędzie się koncert pod hasłem „Robert Janowski Akustycznie”. Ów popularny wokalista, znany przede wszystkim z musicalu „Metro” i roli prowadzącego w programie telewizyjnym, zaprezentuje się w Myszkowie ponownie, ale, według zapewnień organizatorów, czeka nas występ zupełnie inny, gdyż bardziej kameralny.

Robert Janowski to artysta wszechstronny: muzyk, aktor, poeta, kompozytor, autor wielu tekstów, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Podczas zaplanowanego na piątek wydarzenia usłyszymy z pewnością utwory zawarte na najnowszej płycie piosenkarza, zatytułowanej „Najpiękniejsze melodie” i mającej swą premierę 28 września br., jednak możemy spodziewać się również dźwiękowych zaskoczeń w wyjątkowej atmosferze. Bez wątpienia repertuar ten okaże się odpowiedni dla miłośnika każdego gatunku muzycznego: od liryki, przez pop, do muzyki lat 60. i 70. XX wieku.

Album „Najpiękniejsze melodie” ukazał się nakładem wydawnictwa Agora i pod patronatem Radia Pogoda. Zestaw piosenek zebranych na krążku, reprezentowany przez singiel „Zakochani są wśród nas”, zabierają słuchacza w klimatyczną podróż w czasie. Dzięki takim nagraniom, jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Jej portret” czy „Nigdy więcej”, cofamy się aż do lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Wzruszenia gwarantowane!

„Najpiękniejsze melodie” - spis utworów:
1. Małe mieszkanko na Mariensztacie
2. Już taki jestem zimny drań
3. Nigdy więcej
4. Jest taki jeden skarb
5. Umówiłem się z nią na dziewiątą
6. A mnie jest szkoda lata
7. Kiedy znów zakwitną białe bzy
8. Na pozór
9. Zakochani są wśród nas
10. Jej portretRestauracja Kongres znajduje się przy ulicy 11 Listopada 6A w Myszkowie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19. Liczba biletów mocno ograniczona!

zajrzyj po więcej: