wtorek, 9 października 2018

[PREMIERA] #Rozmówka z... Suzią | odcinek 44 |

Zapraszamy do obejrzenia czterdziestego czwartego odcinka cyklu wywiadów „#Rozmówka z...”, w którym Tomasz Ochota rozmawia z artystami na tematy czysto muzyczne.
______________________________

Gościem najnowszego odcinka jest Suzia, która w tym roku wydała debiutancką płytę EP zatytułowaną „Nie Dzieje Się Nic”. Wokalistka współpracuje również z Kasią Lins i Zagi
____________________________________________________________

gość : Suzia

Kamil Pawelski z klipem do singla „Wisła”

Kamil Pawelski opublikował właśnie klip do utworu zatytułowanego „Wisła”. To kolejny singiel pochodzący z debiutanckiego albumu wokalisty, „Granice”. Teledysk ów stanowi dzieło Macieja Maciejewicza.


Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel, zaprezentował swe debiutanckie wydawnictwo w listopadzie 2017 roku. Pawelski współodpowiada za kompozycje, stworzył też większość tekstów na krążku. Produkcją zajął się Paweł Bzim Zarecki, który kolaborował z takimi artystami, jak Anna Maria Jopek czy Pat Metheny. Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi Marika Marta Kosakowska, Buslav, Fair Play Quartet, Jan Stokłosa, Mate.O, Maciej Mąka, Przemek Kostrzewa i Kamila Pałasz.  Po piosenkach „Waiting Room” oraz „Plastikowy Spokój” „Wisła" jest trzecim singlem promującym „Granice”.

zajrzyj po więcej: