środa, 22 sierpnia 2018

Sławomir na Zakończenie Wakacji w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sierpień dobiega końca, a wraz z nim nadchodzą nieubłaganie ostatnie dni tegorocznego lata. Okazuje się jednak, że wcale nie musi to być powód do zmartwienia, zwłaszcza dla miłośników muzyki granej na żywo. Tezę tę udowodnili chociażby mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy postanowili zaprosić do swego miasta Sławomira i... udało się! Wokalista wystąpi tu już 31 sierpnia br. w ramach  czwartej edycji imprezy pod hasłem Zakończenie Wakacji. 

Jeszcze kilka tygodni temu na Facebooku krążyło wydarzenie o charakterze cyfrowej petycji mającej na celu zorganizowanie w Ostrowcu Świętokrzyskim występu Króla Rock Polo. Pomysłodawcami tej inicjatywy byli administratorzy stron Ostrowczanie i Spotted: Ostrowiec Świętokrzyski. Nie musiało upłynąć wiele czasu, by akcję poparło blisko półtora tysiąca osób. Nie mogło zabraknąć także nieocenionego zaangażowania Miejskiego Centrum Kultury, czyli placówki odpowiedzialnej za skoordynowanie imprezy. To wszystko sprawiło, że Sławomir znalazł w swoim pękającym w szwach terminarzu dokładnie tyle czasu, ile potrzebował Ostrowiec. W efekcie już za kilka dni, a dokładnie 31 sierpnia, na Stadionie Sportowym KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej 11 usłyszymy zarówno największe hity artysty, a więc między innymi utwory „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „Ni mom hektara” i ten najnowszy zatytułowany „Ty mała znów zarosłaś”, jak i niespodzianki repertuarowe. 

Zakończenie Wakacji zostanie zainicjowane o godzinie 15, kiedy zabrzmią dźwięki rodem z lat 70. i 80. W bogatym programie odnajdziemy ponadto występy formacji Master Team (godzina 16.30), Champion (godzina 18.30), E-Maill (godzina 19.30) i LAXA (godzina 20.45). Oficjalne rozpoczęcie powiązane z przemową Prezydenta zaplanowano na 20.30,  zaś Gwiazda Wieczoru porwie publiczność o 21.45.

Przewidziano również stoiska handlowe, ogródek piwny i bazę gastronomiczną, a na najmłodszych uczestników czeka wesołe miasteczko.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Wstęp wolny!

Zajrzyj po więcej: