środa, 23 maja 2018

Karina Opyrchał z teledyskiem do singla „To Twój dzień”

Karina Opyrchał zaprezentowała właśnie swój najnowszy teledysk. Tym razem mowa tu o ilustracji do singla „To Twój dzień”. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Grzegorz Ryba z Delphy Records, natomiast warstwę tekstową stworzyła sama wokalistka.


Karina Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie dwie piosenki wydane dzięki Delphy Records: „Powiedziałeś mi” i „Symfonia Odwagi”. Klip do singla „To Twój dzień” zrealizowano w Wadowicach, a w proces jego powstawania zaangażowało się wielu młodych i zdolnych mieszkańców tego miasta. Ekipie towarzyszyli między innymi sportowcy z klubu Aquila Wadowice oraz członkowie lokalnej grupy tanecznej Dino. Honorowy patronat nad teledyskiem objął Burmistrz Wadowic.


Karina Opyrchał pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się w różnorodnych przedsięwzięciach. Ukończyła Szkołę Wokalno-Aktorską w Krakowie. Bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, jest też laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce i poza granicami kraju, takich jak Międzynarodowy Festiwal „Intershow” 2017. Mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem na pierwszą płytę. Premierę debiutanckiego albumu zaplanowano na początek roku 2019.

Zajrzyj po więcej:


Nowa płyta Stanisławy Celińskiej już 25 maja

Stanisława Celińska zapowiada nową płytę. Album „Malinowa…” ujrzy światło dzienne już 25 maja br.

„Malinowa…” stanowi zestaw czternastu premierowych kompozycji. Stanisława Celińska kontynuuje tu docenioną przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie, jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełnię dźwięków i emocji. Nowe wydawnictwo nawiązuje do „Atramentowej”, zostało jednak poszerzone o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Prawie wszystkie teksty napisała sama Celińska, a powstały one pod wpływem historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Podobnie jak przy poprzednich płytach za muzykę, aranżacje i produkcję odpowiada Maciej Muraszko. Gościnnie można usłyszeć tutaj Piotra Fronczewskiego oraz Marcina Wyrostka„Malinową…” promuje utwór „Cudem jest świat”.Zajrzyj po więcej:


KARI na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego

Już w najbliższą niedzielę, tj. 27 maja br., KARI zainauguruje tegoroczny Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp na to wydarzenie będzie wolny. 

KARI, czyli Karolina Bis, to wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. W swoim dorobku ma trzy płyty, świetnie przyjęte przez publiczność i krytyków. Jej najnowszy krążek, „I Am Fine”, ukazał się w czerwcu ubiegłego roku. Charyzma i melodyka KARI współgrają z brzmieniami analogowych syntezatorów oraz z oryginalnie skomponowanymi partiami sekcji rytmicznej i gitar, dając razem przemyślaną i dopracowaną całość. Dla słuchaczy i widzów poszukujących nowych brzmień wydarzenie stanie się z pewnością okazją do odkrycia jednej z najbardziej oryginalnych polskich artystek muzyki pop.

Niedzielny koncert odbędzie się w amfiteatrze zlokalizowanym w Parku Zdrojowym. Początek występu zaplanowano na godzinę 20.

Zajrzyj po więcej: