środa, 11 kwietnia 2018

Linia Nocna z dwoma nowymi teledyskami

Duet elektroniczny Linia Nocna zadebiutował w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę”. Kilka dni po premierze swojego pierwszego albumu, noszącego taki sam tytuł, grupa zaprezentowała teledyski do dwóch utworów promujących wydawnictwo.

Klipy do „Tak proste to jest” i „Gdzie jestem ja” można oglądać jako dwa niezależne obrazy, jednakże razem tworzą one jedną całość, co od początku było zamysłem The New Black, czyli ekipy odpowiadającej za produkcję, oraz zespołu.


W główną postać, łączącą oba klipy, wcieliła się aktorka Justyna Wasilewska. Gościnnie pojawiają się tu także Bartosz Gelner i Dobromir Dymecki, znani nam z teledysków do poprzednich singli Linii Nocnej. Obok nich wystąpili między innymi Wojciech Wachuda, Mateusz Talma i Dagmara Jaworska, a także Kuba Badach, który dla wielu okaże się z pewnością największą niespodzianką.


Zajrzyj po więcej:


Arczista z singlem „...bitch” na MaxFloRecTV

W miniony wtorek, tj. 10 kwietnia br., światło dzienne ujrzał nowy utwór Arczisty. Raper zaprezentował numer zatytułowany „...bitch”. To już trzecia z propozycji reprezentanta undergroundu z Mazowsza, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiły się na MaxFloRecTV.

Dotychczas na kanale MaxFloRec na YouTube ukazały się „Nawyki zła” oraz „Piosenka do picia wina” Arczisty. Tak jak poprzednie, „...bitch” jest luźnym, niezobowiązującym singlem.Wzorem poprzednich utworów Arczista odpowiada tu za produkcję muzyczną oraz za mix i mastering. Możemy dziś zdradzić, że trwają obecnie prace nad wideoklipem. Pierwszy teledysk muzyka pojawi się na MaxFloRecTV już niebawem. By nie przegapić tej premiery, subskrybujcie kanał, klikając tutaj: https://goo.gl/KJAFJu.

Tekst: Anna Grabowska, Paulina Kalinowska.

Zajrzyj po więcej:

źródło: mat. prom. artysty