środa, 14 marca 2018

Jeden Osiem L powraca z singlem „Zanim wszystko stracę”

„Jak zapomnieć” grupę Jeden Osiem L? Nie sposób! Twórcy tego niekwestionowanego hitu powracają bowiem z singlem „Zanim wszystko stracę”, czyli pierwszym od czterech lat premierowym utworem.

Singiel „Zanim wszystko stracę” może stanowić skuteczną motywację do działania i spełniania swoich marzeń. To piosenka zapowiadająca nowe wydawnictwo formacji, którego premierę zaplanowano na początek 2019 roku. Nagranie zostało utrzymane w charakterystycznym dla Jeden Osiem L klimacie, a poruszana tu tematyka dotyczy codzienności widzianej z rożnych perspektyw.

Pochodzący z Płocka zespół Jeden Osiem L stworzył takie przeboje, jak wspomniane już „Jak zapomnieć” czy „Kiedyś było inaczej”. Debiutancki album, zatytułowany „Wideoteka”, uzyskał status Złotej Płyty za przeszło 57 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. W 2005 roku płocki duet zajął drugie miejsce podczas koncertu TOP na Sopot TOPtrendy Festival. Obecnie formację tworzą Łukasz (wokalista i autor tekstów) oraz Toffson (kompozytor i producent).Zajrzyj po więcej:Eluktrick wystąpi w krakowskiej Drukarni

Wielkimi krokami zbliża się kolejny koncert zespołu Eluktrick. 5 kwietnia br. grupa zaprezentuje się w krakowskim klubie Drukarnia przy ulicy Nadwiślańskiej 1. Nie zabraknie utworów z najnowszej płyty, szczypty VRu oraz solidnej porcji rocka.

Eluktrick został powołany do życia w roku 2006 z inicjatywy amerykańskiego tekściarza i wokalisty oraz polskiego gitarzysty. Formacja ma na swoim koncie przeszło sto pięćdziesiąt koncertów, zagranych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju, a także dwa albumy, czyli „AdJustMeant” i „Hieroglyphic Apostrophes”.

Teksty Thymna, niejednokrotnie prowokujące, korespondują z muzyką zainspirowaną najciekawszymi rockowymi grupami ostatnich lat: od Becka, Elliotta Smitha i Talking Heads do Radiohead, Queens of the Stone Age, Muse, The Editors czy Royal Blood.W skład zespołu wchodzą: Thymn (vokals, keyboard shaped objects, provocation), Artur Malinowski (guitarz), Rav (kinz) i Michał Bakonyi (bas).

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20. Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 15 złotych oraz w dniu koncertu w cenie 20 złotych. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu 12 656 65 60.

Zajrzyj po więcej: