środa, 28 lutego 2018

Snowman dołącza do akcji T.Cover

„Jest super” w wykonaniu Snowmana to kolejny utwór przygotowany w ramach akcji T.Cover zorganizowanej z okazji 35-lecia zespołu T.Love.

Doskonale znany przebój T.Love otrzymał drugie życie, w nowej odsłonie brzmiąc klimatycznie, nowocześnie i niezwykle aktualnie. Co więcej, w tej wersji fani usłyszą także wkomponowany tu fragment piosenki „Wychowanie”.

T.Cover to inicjatywa powstała z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w ramach której różni artyści wykonują utwory kultowej grupy we własnych interpretacjach. Pomysłodawcy chcieli pokazać, że formacja ta na stałe wpisała się w historię polskiej muzyki. Do akcji przyłączyło się grono wybitnych artystów reprezentujących wszelkie gatunki muzyczne, między innymi: Miuosh, Strachy na Lachy, Ten Typ Mes, Fisz/Emade, Organek, Dawid Podsiadło, Katarzyna Nosowska, Acid Drinkers, Sokół, Bednarek, Łąki Łan oraz Kult. Preludium okazał cover w wykonaniu happysad z grudnia 2016 roku.

Pomysłodawcą nazwy orz akcji jest Leszek Zając, wspierany przez Muńka Staszczyka.

A oto przedsmak teledysku:


Zajrzyj po więcej:Varmia z nową płytą w barwach Pagan Records

Zespół Varmia nawiązał właśnie współpracę z wytwórnią Pagan Records i mamy już pierwszy efekt tej kolaboracji. Jest nim zapowiadana na wiosnę tego roku nowa płyta grupy. 

Pochodząca z Olsztyna black metalowa formacja Varmia powstała w 2016 roku z inicjatywy Lasoty (gitara, wokal). Rok później ukazał się bardzo przychylnie przyjęty debiutancki album zatytułowany „Z mar twych”. Muzycy stawiają przede wszystkim na naturalne, autentyczne brzmienie, dlatego też pierwszy krążek nagrano „na setkę”. W ten sam sposób zarejestrowano zapowiadane wydawnictwo. Szczegóły na temat płyty oraz pilotujący ją utwór poznamy niebawem.