poniedziałek, 19 lutego 2018

Sonbird z teledyskiem do utworu „Głodny”

W Internecie ukazał się właśnie singiel „Głodny” będący pierwszym efektem współpracy zespołu Sonbird z Jazzboy Records. Za towarzyszący piosence teledysk odpowiada Agata Trafalska, znana z klipów tworzonych dla Korteza.

Oficjalna radiowa premiera singla odbyła się na antenie takich rozgłośni radiowych, jak Radio ZET, CzwórkaMUZO.FM, Chilli Zet, RDC czy Eska Rock. Utwór dostępny jest także we wszystkich serwisach streamingowych: http://soundline.biz/SonbirdGlodny/.

Przypomnijmy, że grupę Sonbird tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, czyli Dawid Mędrzak (wokal), Kamil Worek (gitara), Tomasz Kurowski (gitara basowa) i Maciej Hubczak (perkusja). W roku bieżącym formacja została okrzyknięta jednym z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej w plebiscycie „SANKI” Gazety Wyborczej. Na swoim koncie muzycy mają ponadto zwycięstwo w Festiwalu Supportów 2017, wyróżnienie w konkursie Skoda Auto Muzyka oraz miano NADZIEI ROKU 2017 Plebiscytu SO!MUSIC, by wymienić tylko kilka spośród zdobytych tytułów.Zajrzyj po więcej:


Red Lips i Roch z premierą utworu „Warto wierzyć w ludzi”

Już w najbliższy czwartek, tj. 22 lutego, światło dzienne ujrzy singiel „Warto wierzyć w ludzi” będący kolejnym efektem kolaboracji Red Lips i Rocha. Piosenka pojawi się na antenie takich rozgłośni radiowych, jak RMF FM, Radio ZET, ESKA, WAWA, a także w telewizji 4FUN.TV i w serwisie YouTube.

Red Lips i Roch połączyli swoje siły po raz pierwszy w 2013 roku, tworząc utwór „To co nam było”. Po czterech latach ich drogi krzyżują się ponownie, w tym przypadku w ramach pracy nad nagraniem zatytułowanym „Warto wierzyć w ludzi”. wydawca informuje, że singiel ten zaskakuje oszczędną aranżacją i subtelnością brzmienia, które idzie w parze z bardzo pozytywnym przekazem tekstowym. Artyści od czasu wydania albumu „Zmiana planu” konsekwentnie realizują swoją misję dawania ludziom nadziei i uśmiechu.W dzisiejszym cyfrowym świecie, w którym ludzie boją się wychylić wzrok ponad telefon, my uśmiechamy się do nich szeroko i mówimy, że musimy o siebie dbać i dawać sobie radość każdego dnia drobnymi gestami i zwykłymi słowami - opowiada Ruda. - Odważyliśmy się nawet polecieć do innego kraju, aby przekazać różnym ludziom symboliczne serce, będące gestem szacunku dla drugiego człowieka bez względu na to, w jakim języku mówi, jaki ma kolor skóry lub jakiego jest wyznania. Tak właśnie powstał teledysk do utworu „Warto wierzyć w ludzi”


Bardzo lubię pracować z Rudą i Lazerem - dodaje Roch. - Często rodzą się z naszej współpracy ciekawe brzmienia. Tym razem postanowiliśmy poruszyć temat wiary w ludzi. Chcieliśmy przypomnieć innym, że warto otworzyć się na drugiego człowieka.Zdjęcia do klipu zarejestrowano w trakcie podróży do Walencji, podczas której muzycy rozdawali przypadkowo spotkanym przechodniom balonowe serca w geście przyjaźni, wzbudzając w ten sposób ogromne zainteresowanie i niemałą sympatię lokalnych mieszkańców i turystów z całego świata. Projekt ów zrealizowano dzięki uprzejmości i zaangażowaniu przewodników z ekipy VALENCIA CITY BY NIGHT. Za muzykę odpowiadają: Roch Poliszczuk, Joanna Lazer i Łukasz Lazer, zaś słowa stworzyli Roch Poliszczuk i Joanna Lazer.

 Zajrzyj po więcej: