środa, 7 lutego 2018

Walentynki ze Sławomirem w klubie ChillOut

Czy chcecie spędzić tegoroczne święto zakochanych w towarzystwie króla Rock Polo? Nic prostszego! Wystarczy, że w środę, 14 lutego, odwiedzicie klub ChillOut w Starachowicach, gdzie odbędzie się koncert Sławomira. 

Sławomir Zapała jest z pewnością jednym z najgorętszych nazwisk minionego oraz bieżącego roku. Wokalista ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, takich jak debiutancka płyta „The Greatest Hits” wydana dzięki wsparciu tysięcy fanów, pierwsze miejsce w rankingu YouTube Rewind, cieszący się ogromnym zainteresowaniem występ w ramach Sylwestra Marzeń z Dwójką czy najnowszy z triumfów, czyli sto milionów wyświetleń teledysku do nuconego przez całą Polskę singla zatytułowanego „Miłość w Zakopanem”. Ubiegłoroczna trasa objęła aż sto pięćdziesiąt koncertów i wszystko wskazuje na to, iż najbliższe miesiące upłyną wokaliście w podobny sposób. Z tą różnicą, że w planach są także występy dla Polonii.
Fenomenu Sławomira będzie można doświadczyć między innymi w walentynki, w klubie ChillOut zlokalizowanym przy ulicy Bankowej 7 (dawniej Krywki 18) w Starachowicach w województwie świętokrzyskim. Razem z muzykiem na scenie zaprezentuje się tradycyjnie Magdalena Kajra Kajrowicz oraz zespół Trzymamy Się Zapały. Obok wspomnianego już przeboju słyszymy tu ponadto inne największe hity, w tym „Megierę”, „Anetę” czy „Ni mom hektara”, nie zabraknie również niespodzianek repertuarowych. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20, natomiast drzwi zostaną otwarte sześćdziesiąt minut wcześniej. Bilety dostępne są w recepcji Hotelu Senator przy ulicy Bankowej 7. Mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej mogą nabyć wejściówki kantorze wymiany walut w Galerii Hermes. W sprawie informacji i rezerwacji lóż należy dzwonić pod numer telefonu 41 274 03 90.Zobacz zapowiedź koncertu w klubie Chill Out:


https://pl-pl.facebook.com/ChilloutKlub/videos/1861259873916147/